Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaMobilSamsung saat modelleri için en iyi uygulamalar !

Samsung saat modelleri için en iyi uygulamalar !

Analog ve dijital saat serileri yerlerini gittikçe , akıllı saat serilerine bırakmakta. Gelişen teknoloji ile artık akıllı saatler hayatımızı daha kolay bir hale getirmekte. Bu yazımızda, Samsung Watch ve Samsung saat modelleri için en iyi uygulamalardan bahsedeceğiz.

Samsung saat modelleri için en iyi uygulamalar

1- Samsung İnternet for Galaxy Watch
Samsung saat youtube uygulaması sayesinde , Samsung Watch aygıtınızda internete erişim sağlayabiliyorsunuz. Tarayıcı görevi gören uygulama sayesinde , Youtube , Wikipedi ve aklınıza gelen tüm internet sitelerine erişim sağlayabilirsiniz. Hatta Samsung saat youtube , İnternet sitelerinde ki videoları bile oynatmanıza imkan sağlamaktadır. Youtube girdikten sonra , herhangi bir videoya tıklayarak yada youtube arama kısmından arama yaparak video izleyebilirsiniz.

Samsung akıllı saatlere bixby güncellemesi geldi !

2-Spotify
 Samsung saat en iyi uygulamalar arasında Spotify uygulamasına da yer vermemek haksızlık olurdu. Spotify Watch uygulaması sayesinde , saatiniz üzerinden Spotify müzik uygulamasını kontrol edebilir , saatinizi bluetooth kulaklığınıza bağlayarak , direk olarak müziklerinizi kontrol altına alabilirsniz.

3-G-keyboard Pro
Samsung Watch serilerinde bildiğiniz üzere Türkçe sesli yazı yazma özelliği bulunmuyor. Bu uygulama sayesinde sesli konuşmalarınızı metin olarak dönüştürebiliyorsunuz. Sadece mesaj kısmında değil , Whatsapp ve diğer sosal mesajlaşma uygulamalarından gelen bildirimlere cevap vermek istediğiniz zaman otomatik olarak devreye girer ve sesinizi metine dönüştürür. Uygulamanın ücretli olduğunu belirtmekte fayda var.

Samsung Gear akıllı saatlere Rom nasıl yüklenir ?

4- Namaz Vakti
Evet yanlış duymadınız , Samsung akıllı saat uygulamalarında Türk yazılımcı tarafından yapılan bir uygulama . Namaz vakti uygulaması sayesinde , saatiniz üzerinden namaz vakitlerini takip edebilir , ezan öncesi bildirimler alabilirsiniz.

5- Haber Bilgilendirmesi
Saatiniz artık gazeteniz ! Saatinize haber bilgilendirmesi uygulaması yükleyerek , gündelik haberleri takip edebilir , gezete okuyabilirsiniz. Uygulmanın en güzel özelliklerinden biri ise , istediğiniz haber türlerini seçmenize izin vermesidir.

Gear S3 ve Galaxy Watch sesli mesaj nasıl yazılır ?

6-Find My mobile
Telefonuzu kaybetmek ! Akıllı telefon kullanıcılarının en çok başına gelen olaylardan bir tanesidir. Find My Mobile saat uygulaması sayesinde , kaybolan telefonunuzun konum bilgileri harita olarak , saat ekranınıza gelecektir. Ve titreşmeye başlayacaktır. Eğer saatiniz yok ise kaybolan telefonunuz bulmak için , Telefon konum bulma , İphone konum bulma ! yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Samsung saat modelleri için en iyi 6 uygulamayı siz değerli kullanıcılar ile paylaşmış bulunmaktayız. Sizlerinde kullandığı önemli varsaydığınız programları yorum kısmında belirtebilir ve kullanıcı arkadaşlara destek olabilirsiniz.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler