Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaMobilSamsung akıllı saatlere bixby güncellemesi geldi !

Samsung akıllı saatlere bixby güncellemesi geldi !

Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy Watch , Gear S3 ve Gear Sport ‘dan önceki , modellerde samsung asistan olarak yada sesli komut olarak S voice ‘yi kullanıyordu .Şimdi ise Samsung akıllı saatlere bixby güncellemesi geldi ! S voice ingilizce çince gibi dilleri destekler iken yapay zeka ya ve sanal asistana daha uzak , verilen komutları çalıştırmak için pasif mod asistanı çalışan bir programdı. Bixby ise Türkçe dili hariç . yapay zeka konusunda gelişmiş ve daha gelimeye açık olan bir program. Bixby hakkında bilgisi olmayan kullanıcılarımızı Bu Yazımıza tıklayarak , bixby hakkında fikir edinmiş olacaktır.

Şu an da Samsung S voice ‘ ı kaldırma durumda. Yakın zamanda Samsung Galaxy Watch ailesinde S voice ‘yi rahmetli olarak anabiliriz. Peki Bixby Güncellemesi hangi saatlere gelecek sorusuna ise Şimdilik Samsung galaxy Gear S3 ve Galaxy Sport Bixby desteğini aldı. Bu işlemleri nasıl yapacağız diye soran kullanıcılarımız için ;

Samsung akıllı saatlere bixby güncellemesi geldi !

1-Galaxy Werable güncelleme
2-Cihazınızdan Galaxy werable ‘ tıklıyorusunuz.
3- Sol Üst tarafta bulunan , 3 çizgi menü kısmına tıklıyoruz.
4-Daha sonra Galaxy Werable hakkında bölümünü seçiyoruz.
5-Bu kısımda güncelleme var bu şekilde Galaxy Werable ‘ı güncellemiş oluyoruz .

 

samsung gear bixby

Daha sonra güncelleme tamamladıktan sonra , Samsung Gear s3 ve Gear Sport modeline bixby yapay zekasını yüklemek için , Samsung Gear S3 Frontier yada , Samsung Gear Sport akıllı saatinizi , Gear Werable ile bağlıyorsunuz.Bu kısımda akıllı saatinizin ana ekranın en alt kısmına doğru saat yazılım güncelleme yazısını göreceksiniz ona tıklayarak , güncelleme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Güncelleme sadece bunlarla sınırlı değil ayrıca renk iyileştirmeleri , emojiler üzerinde geliştirmeler , küçük hata gidermeleri de kapsamaktadır. Samsung Gear s3 ve Galaxy Sport modeline bixby yükleme işleminin sonucunda daha stabilize bir akıllı saate ve daha iyi bir yapay zekaya sahip olacağınızı belirtmekte fayda var.

 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler