Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaMobilUygulama yapma ! Mobil uygulama nasıl yapılır ?

Uygulama yapma ! Mobil uygulama nasıl yapılır ?

Akıllı telefonlar, tabletler ve diğer cihazlar için uygulama yapma isteği her bir genç de barınır. Arkadaş ortamında genelde şöyle bir diyalog geçer , ya adam bir uygulama yapmış günde 1000 dolar kazanıyor. Diğer arkadaş da hemen devreye girerek olum sen neden yapmıyorsun cevabını yapıştırır. Verilen cevaplar sorular birbirini götürürken bu yazımızda kod bilmeden , bahsettiğim kodlar HTMLCSS, Javascript, Java ve Python  gibi . Bunların hiçbirini bilmeden apk ve ios uygulama nasıl yapılır onu göstereceğim.

Uygulama Yapma ( apk ve ios uzantılı )

1-Aklınızda bir tasarım olması gerekmektedir. Rastgele bir uygulama yapamazsınız. Burada bahsettiğim oyun değil. Ya mevcutta web siteniz var ise onu kullanırsınız. Yada instagram gibi sosyal medyalarda meşhur iseniz , o sayfanın tarzında bir uygulama oluşturursunuz. Öyle rastgele bir şey yapıyım derseniz sonuç hüsran olur.

2- Neler yapabilirsiniz ? Haber , oyun bilgi ,donanım , bilgi ağırlıklı , magazin , web sitenizin uygulaması , platform , fenomen uygulaması vb. bu tarzda bir sürü uygulama yapabilirsiniz.

3- Aklınızda her şeyi tasarladığınızı varsayalım , geriye kalan sadece aşağıda verdiğim sitelerden destek almak.

Mobil uygulama nasıl yapılır ?

1-Mobiroller
2-Appcase
3-Goodbarber

Bu siteler ile ilgili bilgi vermeden önce , dediniz ki kendinize ; ben iyi bir şey yapacağım kimse benim hakkımdan almasın. O zaman sizi bu tarafa alalım. Siz sıfırdan uygulama yapacak arkadaşlar için uzun ve zorlu bir süreç sizi bekliyor. Ama bilmelisiniz. Öğrenmek , kazanmanın yarısıdır. Öğrendiğiniz bilgileri daha sonra başkasına satabilir. Hatta başkaları için mobil uygulama yapabilirsiniz. Sizler için buraya bir link bırakıyorum sizlere kolay gelsin.

apk yapma

Udemy sadece 3 gün için bir kampanya başlatmış durumda. Ve gerçekten çok güzel bir fiyat ile karşınızda. Eğer ben öğrenip kendim yapacağım diyorsanız sizi bu linke alalım: Udemy Sıfırdan Android Uygulama yapma

Konumuza geri dönecek olursak , hayır kardeşim benim vaktim yok ben para kazanacağım tanınmış bir kişiyim ve hazır uygulama yapma programlarını deneyecekseniz öncelik ile mobiroller ‘ı öneririm.

Mobil uygulama yapma Mobiroller

 

android uygulama yapma

site gayet açıklamalı bir biçimde sizi yönlendirme yapıyor, siteye girdiğiniz zaman zaten , her şey kendi yolunda ilerleyecektir. Uygulama yapmak için öncelikle mobiroller sayfasına üye olmanız gerekmektedir.Ücretsiz şablonların dışında daha premium bir şey yapmak isterseniz para ödemek zorunda kalacaksınız. Bilirsiniz ki hiç bir güzel şey bedava değildir. Apk ve İos uygulama yapma işlemini aynı anda halletmenize imkan sunan mobiroller ayrıca , kullanıcı dostu arayüze. anlık güncelleme desteğine , neredeyse tüm dil paketlerine sahip.Hatta uygulamanıza iye almanıza da imkan vermektedir.

Mobil uygulama yapma AppCase

ios uygulama yapma

Formatları genelde çok para kazan , öyle kazan , böyle kazan ,  şöyle yaparsan daha çok kazanırsın mantığı güden bir mobil uygulama yapma sitesi daha adı appcase. Sürükle bırak mantığı ile çalışan appcase mobil uygulama nasıl yapılır sorusuna çok basit cevap veriyor. Ayrıca çevrimdışı yazdığınız yazıları da kaydetme özelliği var. Buda uygulama yapma safhasında önemli birşey. Ayrıca ben işi büyüteceğim bayilik hizmeti de vereceğim diyenler için. Bayilik de sunmaktadır.

İos vs apk uygulama yapma Goodbarber

mobil uygulama yapma

Aslında yabancı bir site olan goodbarber ‘ın en önemli özelliği ise , e-ticaret sitesi oluşturabiliyorsunuz. Organik reçel mi üretiyorsunuz ? Yada bir şeyler mi üretiyorsunuz . Yapmanız gereken goodbarber ‘a üye olmak ve uygulamanızı tasarlamak. Basit bir arayüze sahip . ilk 30 gün ücretsiz. Ama daha sonra aylık 25 euro gibi bir fiyatlandırması var.

Mobil uygulama yapmak aslında basit bir yolunu bulabilirsiniz. Burada önemli olan is fikirleriniz.Eğer gerçekten çok iyi bir fikriniz yok ise size samimi bir tavsiye girmeyin bu işe. Uygulama yaptım reklamlardan para kazanırım mantığı güzel ama. Eşinizin dostunuzun indirmesi ile olacak şeyler değil bu . Hatrı sayılır bir indirme hiti yakalaması gerekir. İos uygulama yapma ve android uygulama yapma konusunda sizleri aydınlattıysam ne mutlu bana. Eğer para kazanma başka fikirler edinmek isterseniz ; Telegram ile para kazanmak ! Bitcoin nasıl kazanılır ? yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler