Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberRound X (RNDX) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Round X (RNDX) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Gateio yeni bir Startup projesini kullanıcılarına duyurdu ! Startup sonrası listelenmesi beklenen Round X (RNDX) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Şimdi RNDX Alım-Satımına Başlayın ! 

RNDX Coin Nedir ?

RNDX coin, Doongle hizmetleri için katılım, ödeme ve ödül aracı için tasarlanmıştır. Token ekonomisinin istikrara kavuşmasından önce, kullanıcıların mevcut ödeme yöntemini kullanmasına izin verilir, ancak belirteç ekonomisi yerleştiğinde, RNDX ödeme ve ödül için tek yöntem olacaktır.

Round X Nedir ?

E-hediye gönderme, özel hizmetler (gelecekte sunulacak) gibi ödeme gerektiren hizmetler var ve olacak. Ayrıca, kullanıcılar sıcak içerik oluşturarak veya reklam izleyerek RNDX tokenları kazanabilirler. Doongle’da yapılan tüm işlemler ve ödemeler, belirteç kullanılabilir olduğunda ve ilk kripto para birimi değişiminde listelendiğinde RNDX tokeni ile yapılacaktır. 

Doongle, arkadaşlığın herkes için küresel ölçekte yapılmasını sağlayan bir platformdur. Benzer ilgi alanlarına sahip ve yeni şeyler keşfeden insanlar, birbirleriyle her şeyi paylaşabilir ve tanıtabilir. Doongle’ın güçlü ve çeşitli özellikleriyle, 1,2 milyon kullanıcı şimdiden interaktif etkinliklerin keyfini çıkarıyor. Bununla birlikte, bundan memnun değiliz ve daha iyi kullanıcı deneyimleri için blok zinciri tabanlı bir belirteç ekonomisi oluşturarak mevcut hizmetlerden gelişmiş ve farklılaştırılmış bir hizmet hedefliyor

Round X (RNDX) Coin Nasıl Alınır ?

  • RNDX Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerini tamamlayın .
  • Açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Daha sonra alım-satım işlemlerinize başlayabilirsiniz .

Round X (RNDX) Coin Yorum , Geleceği !

Roundx coin kripto para piyasasında yer alan en yeni coinlerden birisidir . Daha az listelemeye sahip olan coin için uzman analistler fiyat performansı hakkında yorum yapmaktan kaçınıyor .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler