Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberRevoland Ön Satışı Başlıyor ! REVO Coin Nedir ?

Revoland Ön Satışı Başlıyor ! REVO Coin Nedir ?

Yenilikçi kripto para borsası Bitget , kullanıcıların istek ve önerisine bağlı kalarak yeni bir ön satışı duyurdu ! Sosyal medyada yoğun ilgi gören ön satış detayları bu yazımızda ! Revoland Ön Satışı Başlıyor ! REVO Coin Nedir ?

revoland ön satış

Revoland Ön Satış Detayları

  • Katılım sağlamak için Buradan kaydınızı başlatın !
  • Tüm doğrulamaları ve KYC doğrulamasını tamamlayın .
  • Kayıtlar 13 Haziran 14:00 ile 18 Haziran 14:00 (TSİ) arasında yapılacaktır. Kayıtlı kullanıcılar REVO’ya abone olup token satışına katılmaya hak kazanır.
  • Tut Kazan : Kayıtlı kullanıcılar, sahip oldukları miktara göre 13 Haziran 14:00 ile 18 Haziran 14:00 (TSİ) arasında herhangi bir varlığı elinde tutabilir ve çekiliş bileti kazanabilir. Günlük varlıkları hesaplamak için Launchpad süresi boyunca rastgele bir zamanda kullanıcı varlıklarının (Spot ve Vadeli İşlemler hesabı) anlık görüntüsü alınacaktır.

🆕 BGB Sahipleri için Ekstra Ayrıcalık 🆕

Tüm kullanıcının BGB varlıkları otomatik olarak %200 tutma olarak hesaplanacaktır.

Örneğin: Kullanıcı A 1.000 BGB’ye sahip, sistem Kullanıcı A’nın varlıklarını 2.000 BGB olarak hesaplayacaktır.

mceclip0.png

İşlem Yap & Kazan : Sahip olduklarınızın üzerine ek bilet talep etmek için İşlem (Spots/Vadeli İşlemler) yapın!

Yeni Kullanıcı Bonusu 🆕 

Launchpad’e ilk kez katılan yeni kayıtlı kullanıcılar (yani, Launchpad döneminde kayıt olanlar), minimum 500$ varlık tutma şartı ile her biri 10 REVO kazanabilir. Yalnızca ilk 400 kullanıcıyla sınırlıdır.

Davet Edin ve 2.000 REVO’dan Kazanın 🆕

Arkadaşlarını Bitget’e kayıt olmaya davet eden ve en az 500$ değerinde varlık tutan kullanıcılar, her davetli için 10 REVO alabilir. İlk gelen alır esasına göre, kullanıcı başına 5 davetli ile sınırlandırılmıştır

Bilet Dağıtımı

Elde tutma ve işlem yoluyla elde ettiğiniz toplam bilet sayısını hesaplayıp dağıtacağız. Sonuçlar 18 Haziran 14:00’de (TSİ) açıklanacak.

Token Takası

Kazanan biletlerinizle orantılı olarak BGB’yi 18 Haziran 14:00 ile 20 Haziran 14:00 (TSİ) arasında eşit değerde REVO ile takas edebilirsiniz.

Revo Coin Nedir ?

Proje Adı: Revoland (REVO)

Toplam Arz: 120.000.000 REVO

Revoland, Blockchain teknolojisine dayalı bir e-spor oyunudur. Arkadaşlarınızı toplayabilir, bir takım oluşturabilir, başkalarıyla savaşabilir ve sadece becerilerinizle token ödülleri kazanabilirsiniz. Revoland’ın oynanışı, kişisel becerileriniz ve ekip çalışmanızın birleşimi etrafında dönecek şekilde tasarlanmıştır. Çeşitli oyun modları ile kendinize meydan okuyun: Aylık güncellemeler ve çekici ödüller ile gelen MOBA ve Battle Royale.

Revoland, daha önce hiç bilinmeyen bir oyun deneyimini garanti etti. Ayrıca herkese savaşı durdurduğu anda kaybetmeyi garanti etti. Yüzlerce silahtan oluşan geniş bir seçki ile kahramanlarınızı donatın. Siz de iyi bir taktik bulsanız iyi olur çünkü yıldız gemisi sizi savaş alanına bıraktığı andan itibaren en şiddetli savaş sizi bekliyor.

Token Ekonomisi

Tür Pay
Kurumsal yatırımcı %7
Stratejik Satış – Özel Yatırımcı %15
IDO %1.5
Likidite Sağlayıcı %5
Staking Çıkışı %10
Oyun Hazinesi %20
Danışmanlar %5
ECO Fonu %16.5
Çekirdek Ekip %20

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler