Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberTari World (TARİ) Coin Nedir ? Tari Nereden Alınır ?

Tari World (TARİ) Coin Nedir ? Tari Nereden Alınır ?

Tari Coin listeleme sonrası 6x’e yakın bir fiyat yükselişi yakaladı . Çoğu kullanıcı Tari coinin hangi platformda yer aldığı merak ediyor . Bu yazımızda Tari World (TARİ) Coin Nedir ? Tari Nereden Alınır ? Sorularının cevaplarını vereceğiz . 

Tari Coin Alım-Satım için Şimdi Kaydolun (Bonus Kayıt) ! 

tari world nedir

Tari World (TARİ) Coin Nedir ?

TARIWORLD Platformu , Web3.0 kullanılarak oluşturulan Metaverse alanı aracılığıyla kullanıcıya yeni bir sanal iş alanı sağlayarak işin verimliliğini artırmayı amaçlamaktadır .

TARI WORLD platformu, emlak NFT işlemleri ve gerçek harita oluşturma alanına ekosistem katılımı yoluyla tazminat sağlar.
Amacımız, kullanıcıları ortak ilgi alanlarına göre eşleştirerek ve kendi topluluklarını oluşturarak çeşitli ve benzersiz bir metaverse kasabası inşa etmektir.

Bu ortama en hızlı adapte olabilen ve en hızlı şekilde kullanabilen MZ kuşağı temel hedef olacaktır. Bu nedenle ilgilerine uygun eğlence hizmetleri daha hizmetin ilk aşamasında sunulacak ve içerik havuzu giderek genişletilecektir.

TARI WORLD metaverse’nin yerel belirteci olan Tari Coin, ekosistem için önemli bir para birimi olarak hizmet eder.

Kullanıcılar token kullanarak çeşitli ekonomik faaliyetlere katılabilir ve çeşitli hizmet özelliklerini kullanabilir. TARI WORLD metaverse blok zinciri destekli nesnel ve şeffaf işlem ayarları sunar ve gizlilik sorunlarından ve bilgisayar korsanlığı saldırılarından güvenli bir platform sağlar.

Tari Coin Nereden Alınır ?

MEXC yeni kayıt işleminde kullanıcılara 1,000 USDT varan ödüller kazandırıyor . Ödülleri elde edebilmek için şimdi kaydı başlatın . Tari Coin işlemleri yalnızca bu borsada gerçekleşmektedir . Daha önce Shiba coinin ilk burada çıktığını unutmayın . Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bonus kazanabilirsiniz .

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
  • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
  • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile işlemlere başlayın

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.  Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler