Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberRBS Coin Nedir ? Rare Ball Shares Nasıl Alınır ?

RBS Coin Nedir ? Rare Ball Shares Nasıl Alınır ?

Oyun oynayarak kazanmak mı ? Evet Pikaster ‘da bu dediğiniz mümkün . Popüler listeler arasına girmeyi başaran RBS Coin Nedir ? Rare Ball Shares Nasıl Alınır ?

Rare Ball Shares nedir

RBS Coin Nedir ?

Rare Ball Shares (RBS) Coin, Pikaster’daki normal oyun coinidir. Pikaster, Metaland tarafından oluşturulan, oyuncuların ekolojiye birlikte katılmalarını ve birlikte yönetmelerini ve yeni deneyimler kazanırken büyük finansal ödüller kazanmalarını sağlamak için çeşitli oyunlar, sosyal, eğlence, spor vb. etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

RBS’ler, oyuncuların günlük oyunlarında kazanacakları oyunun temel coinleridir. Oyuncular tarafından kazanılabilecek RBS Coin miktarı, oyuncunun NFT holdingine göre değişmektedir. 

Oyunun NFT varlıkları üreme yoluyla oluşturulmalıdır ve üreme süreci belirli miktarda RBS ve SRBS tüketecektir. Bu tüketilen coinler, gelecekteki sürümler için yedek olarak oyun kasasına geri dönüştürülecektir.

Rare Ball Shares Coin Nasıl Alınır ?

  • RBS Coin alım-satım işlemleri için , BURADAN  (BONUS) üyelik işlemlerinizi başlatın.
  • Belirtilen sürede kaydınızı başlatın ödüller kazanın .
  • Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler