Pazar, Nisan 14, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberEver Coin Nedir ? Everscale Coin Nasıl Alınır ?

Ever Coin Nedir ? Everscale Coin Nasıl Alınır ?

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Ever coin listeleme sonrası ciddi bir yükseliş performansı yakaladı . Trend coinler arasında ilk 10 içerisinde yer alan Everscale kullanıcıların dikkatini çekmiş durumda . Peki tam olarak , Ever Coin Nedir ? Everscale Coin Nasıl Alınır ?

everscale

Everscale, 7 Mayıs 2020’de Ever OS’nin üstünde başlatılan merkezi olmayan bir küresel blok zinciri ağıdır. Eskiden Free TON olarak adlandırılan platform, 10 Kasım 2021’de topluluğunun kararıyla Everscale olarak yeniden adlandırıldı.

Ever Coin Nedir ?

EVER Coin , Everscale blok zincirinin yerel varlığıdır. Everscale, saniyede bir milyona kadar işlem ölçekleyebildiğini iddia eden dinamik olarak çok iş parçacıklı, parçalanmış bir blok zinciridir.

Everscale, fikir birliğine varmak için Proof-of-Stake (PoS) kullanır ve C, C++ ve Solidity gibi çeşitli üst düzey bilgisayar dillerinde uygulama geliştirmeyi destekleyebilir. Ağ katılımcıları, işlem ücretlerini ödemek, ekosistemler arasında köprü kurmak, takas yapmak, yönetim tekliflerini paylaştırmak ve oylamak için EVER Token’ları kullanabilir.

Everscale Coin Nasıl Alınır ?

  • EVER Coin alım-satım işlemleri için , BURADAN  (BONUS) üyelik işlemlerinizi başlatın.
  • Belirtilen sürede kaydınızı başlatın ödüller kazanın .
  • Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler