Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberRadix (XRD) Coin Nedir ? XRD Nasıl Alınır ?

Radix (XRD) Coin Nedir ? XRD Nasıl Alınır ?

Listelemeyle haberiyle beraber 10x ‘e yakın yükseliş performansı sergileyen XRD Coin , popüler coinler arasına girmeyi başardı . Peki tam olarak , Radix (XRD) Coin Nedir ? XRD Nasıl Alınır ?

radix coin nedir

Radix (XRD) Coin Nedir ?

Radix Coin , XRD senedi ile Radix Public Network’ün yerel belirtecidir . XRD, başlangıcını Temmuz 2021’de Radix Public Network’ün oluşumunun bir parçası olarak gördü.

XRD’nin iki temel kullanımı vardır:

XRD, Radix Public Network’ü Sybil saldırısı olarak bilinen bir saldırı türüne karşı korumak için XRD kullanan Radix’in Delegated Proof of Stake (DPoS) sisteminin temel bir parçasıdır .

Temmuz 2021’de Olympia sürümünün bir parçası olarak kurulan Radix DPoS sisteminde, XRD token sahipleri, kendilerine tokenler delege ederek konsensüste hangi validator node’larına katılmak istediklerine oy verirler, buna “ stake ” denir. Bu “paylaştırıcılar”, ağ emisyon ödülleri kazanarak bunu yapmaya teşvik edilir . En çok devredilen paya sahip ilk 100 doğrulayıcı düğümü , doğrulayıcı kümesi olarak Radix Protokolü tarafından seçilir .

XRD Coin Nasıl Alınır ?

XRD Coin satın alma işlemleriniz için yeni çıkan coinlerin ilk adresi olan borsasını tercih edebilirsiniz .

 • Gateio XRD Coin

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
  • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
  • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile XRD Coin işlemlerine başlayın

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler