Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKripto HaberGateio Altın Döküm Oyunu Nedir , Nasıl Oynanır ?

Gateio Altın Döküm Oyunu Nedir , Nasıl Oynanır ?

Yeni çıkan coinlerin ilk listelendiği borsa olarak bilinen Gateio , 9. yılını büyük ödüller eşliğinde kutluyor .  999 Gram değerinde altın kazanmak ister misiniz ? Bununla da sınırlı değil binlerce Dolar değerinde ödüller , yeni kullanıcıları bekliyor ! Gateio Altın Döküm Oyunu Nedir , Nasıl Oynanır ?

gateio altın döküm oyunu

Katılan tüm kullanıcılar 50.000$’lık token ödül havuzuna katılabilir ve bir şanslı kullanıcı maksimum 999 gram altın külçesi alacak. Toplam Ödül Değeri 120.000$.

Gateio Altın Döküm Oyunu Nedir , Nasıl Oynanır ?

Gate.io, sizi sevgi ve iyiliği birlikte yaymak için “Altın Döküm Yolculuğu” etkinliğine katılmaya davet ediyor. Oyuna katılabilmek için mevcut bir Gateio hesabınız olması gerekir . Eğer üyeliğiniz bulunmuyorsa BURADAN bonus ile kaydınızı başlatabilirsiniz .

Etkinlik sırasında, katılmak için kişisel Twitter hesabınıza veya Gate.io hesabınıza giriş yapın ve ayrıca resmi Twitter hesabını @gate_io takip edin ve etkinlik sayfasına katıldıktan sonra Twitter kişisel ana sayfanızda #GATEIOTURNS9 ile bir ekran görüntüsü paylaşın.

Oyun çok basit altın dökmeye başladığınızda %100 eşiğini tamamlarsanız 999 gram değerinde altını kazanmış olursunuz . Fakat her döküm esnasında başka bir oyuncuda döküm yapmaya başlarsa , sizin yüzdeniz mevcut sayıda kesilir . Yani bu oyunu en sakin hissettiğiniz zamanda oynamanız avantajınızı yükseltebilir .

Altın Döküm Oyunu Nasıl Oynanır ?

  • Buradan kaydınızı başlatın .
  • Ardından KYC doğrulamasını tamamlayın . KYC doğrulamasını tamamlamayan kullanıcılar , altını kazansalar bile hak edemezler.
  • Ana sayfada yer alan Gold yarışmasına erişin .
  • Gate.io hesabı veya GateGold CastingGame’in piyasaya sürülmesinden önce kayıtlı bir Twitter hesabı
  • Not: Hesabınız zaten @Gate_io’yu takip etmeli ve en az beş tweet atmış olmalıdır (retweet sayısı)
  • Yayın sırasında, diğer kullanıcılar aynı anda yayınla düğmesine basarsa, yayınınız sonlandırılabilir.
  • Kullanıcının döküm işlemi diğer kullanıcılar tarafından kesintiye uğrarsa (%100’den az), kullanıcı altın külçesini alamaz.
  • Altın Döküm oyunumuzu tek seferde tamamlayın ve anında 999 gram 999 Altın Külçe talep edin! Bitiş çizgisini ilk geçen kazanır!
  • Her hesap yalnızca bir yayına katılabilir; Daha fazla fırsat mı istiyorsunuz? Diğer seçeneklerle oturum açın. Zaten Twitter hesabıyla yayın yapıyorsanız, daha sonra Gate.io hesabınızla oturum açın.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler