Cumartesi, Nisan 20, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberRadar Coin Nedir ? DappRadar Rehber !

Radar Coin Nedir ? DappRadar Rehber !

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

9.000’den fazla dapp, 30’dan fazla protokol ve dünya çapında aylık 1 milyondan fazla kullanıcıdan oluşan bir hedef kitle ile DappRadar, halihazırda en iyi dapp keşif platformudur. Platformun kripto varlığı , Radar Coin Nedir ? DappRadar Rehber ! 

Radar Coin Nedir ?

Ekosistemin yerel simgesi olan RADAR, DappRadar’ın geleceğine doğrudan katkıda bulunma fırsatını temsil ediyor. Sizinle birlikte, Web3’ün benimsenmesini ve dağıtılmasını yeni zirvelere taşımak istiyoruz. Katkıda bulunanlar, küratörler ve içerik oluşturucular, World’s Dapp Store’u büyütmeye verdikleri destek için RADAR kazanır.

DappRadar (RADAR)
Veriler
Dolaşan Arz
48.941.069 RADAR
Toplam Arz
85.000.000 RADAR
Maksimum Arz 
100.000.000 RADAR
Çıkış Tarihi
2021
ATH / ATL
$0.8701 / $0.02

RADAR sahipleri, listeleri yönetmek, girişimlere oy vermek, öneriler önermek veya ürün kararlarını yönetmek olsun, DappRadar’ın geleceğine hemen katkıda bulunmaya başlayabilir.

Bunun da ötesinde, tokenlar ayrıca gelişmiş içgörü, gerçek zamanlı verilerden yararlanma ve ‘DappRadar PRO’ aracılığıyla erken erişim raporlaması + staking yoluyla RADAR’da ödüller kazanma fırsatı sunar.

Radar Nasıl Alınır ?

Radar Coin ilk kez Huobi borsasında listelenecektir . Alım-satım işlemlerinize başlamak için aşağıdaki adımları takip edin ;

  • Oland Coin işlemleri için , BURADAN  (BONUS) üyelik işlemlerinizi başlatın .
  • Açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama , adres doğrulama ve sizden istenilen bilgileri tamamladıktan sonra , hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.  

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler