Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberMEXC, Tidex (TDX) Coin Listelemesini Duyurdu !

MEXC, Tidex (TDX) Coin Listelemesini Duyurdu !

MEXC, İnovasyon Bölgesinde Tidex (TDX) Coin projesini listeleyecek ve TDX/USDT paritesini alım satıma açacak. Peki tam olarak , Tidex (TDX) Coin Nedir ? 

TDX topluluğuna teşekkür etmek için proje ekibi, 27 Haziran – 29 Haziran tarihleri arasında TDX tokenlerinde madenciliği etkinleştirmek için bir “MX DeFi” oturumu başlatacak. Kampanya boyunca, kullanıcılar TDX’de likidite getirisi elde etmek için MX ve TDX stake edebilirler. Staking süresi 3 gündür. Ayrıntılar aşağıdaki gibidir:

  • Etkinlik Başlangıcı: 27 Haziran 2022 18.00 (TSİ)
  • Staking Dönemi: 27 Haziran 2022 18.00 – 29 Haziran 2022 19.00 (TSİ)

Tidex (TDX) Coin Nedir ?

Tidex, harika bir geçmişe sahip bir platform, 2017 yılında ortaya çıkan modern merkezi kripto para birimi borsalarının tüm niteliklerini birleştiren oldukça etkili bir araçtır. Borsa’nın kurucusu, Waves Platformu Kripto para biriminin yaratıcısı ve genel müdürü bilim adamı Alexander Ivanov, bugüne kadar şirketin gelişme seviyesi önde gelen yüksekliklere ulaştı ve dalgaların kapitalizasyonu 3 milyar USD’yi aştı.

Tidex (TDX) Coin Tidex platformunun ana kripto varlığıdır . Bu, Tidex Exchange’i en üst düzeyde kullanmanıza olanak tanıyan ve kullanıcılarına özel özellikler sağlayan bir hizmet değiştirme tokenidir.

Tidex Nasıl Alınır ?

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
  • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
  • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile işlemlere başlayın

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.  Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler