Çarşamba, Haziran 12, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberKoi Coin Nedir ? Koi Network Huobi 'de Listelenecek !

Koi Coin Nedir ? Koi Network Huobi ‘de Listelenecek !

Koi Coin Global listeleme duyurusu paylaştı . Ön satıştan milyonlarca Dolar değerinde tohum yatırım alan Koi , kullanıcılar tarafından merak konusu olmuş durumda . Koi Coin Nedir ? Koi Network Huobi ‘de Listelenecek !

Koi Coin İlk Listelemesini Kaçırmayın ! Buradan Kaydolun !

koi primelist

Koi Coin Nedir ?

Web2 ve Web3 ekonomileri arasında kültür köprüsü kurmayı amaçlayan bir proje olarak, token metrikleri, sağlık göstergeleri olarak hareket eden tokenomiklerin önemli bir parçasıdır.

Kripto geçmişine bakıldığında, tokenomik genellikle bir projenin başarı şansını ve gelecekteki ölçeğini ölçmek için kullanılır. Ne de olsa tokenlar, kripto alanındaki herhangi bir çabanın can damarıdır.

Toplam KOI Coin sayısı sabit olan 1.000.000.000’dir.

KOI Coinin piyasa değeri – veya piyasa değeri – toplam değerini ifade eder. Bir KOI coinin fiyatının toplam bekleyen jeton sayısı ile çarpılmasıyla hesaplanır.

  • Yönetişim: KOI token sahipleri, tokenlerini stake edebilecek ve yönetişim oylamasına katılabilecekler.
  • Staking: Yaratıcılar ve Oyuncular, Koi Ağının yöneticisi olmak ve gelecekteki geliri paylaşmak için KOI tokenlerini Topluluk Hazinesine stake edebilecekler.
  • Ödeme: Yaratıcılar ve Oyuncular, işlem yapmak, oyun oynamak ve Koi Network NFT hizmetlerine erişmek için KOI belirtecini tercihli ortam olarak kullanabilecekler.
  • Ödül: Koi Network, ağ içinde sanatsal ve yönetsel olarak yapılan yaratıcı çalışma için token ödülleri sağlar.

Koi Coin Nasıl Alınır ?

Koi Coin ilk kez Huobi borsasında listelenecektir . Alım-satım işlemlerinize başlamak için aşağıdaki adımları takip edin ;

  • Oland Coin işlemleri için , BURADAN  (BONUS) üyelik işlemlerinizi başlatın .
  • Açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama , adres doğrulama ve sizden istenilen bilgileri tamamladıktan sonra , hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler