Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKripto HaberBGB Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

BGB Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

Kripto, DeFi ve NFT’lerinizi daha önce hiç olmadığı gibi bağlayın. Bitget BGB Token ile Web3’ün kilidini açın. BGB Coin Nedir , Nasıl Alınır ? 

BGB’nin gücünü hissedin . En yeni, zincirler arası işlemler, basitleştirildi !

bitget coin nedir

Bitget (BGB) Coin Nedir ?

Bitget platform tokeni olan BGB Token, kripto ekosisteminin dünyadaki herkes için basit, güvenli ve erişilebilir olması gerektiği inancıyla hareket ediyor.

BGB, bir token olmanın ötesinde, tüm kripto varlıklarınız, topluluk tokenlarınız, NFT’leriniz, Defi uygulamalarınız ve çok daha fazlası için kusursuz ve canlı bir Web3 ekosistemi olacaktır.

BGB, zincirler arası teknolojilerdeki boşluğu doldurarak kripto dünyasına doğru ilerlemeye öncülük ediyor. BGB’yi kripto dünyasıyla bağlantınız olarak düşünün.

İşte BGB’nin köprü olacağı üç temel boşluk :

  • BGB, zincirler arası işlemleri daha az karmaşık ve daha güvenli hale getirerek çok zincirli dünyadaki teknoloji boşluğunu kapatacak.
  • BGB, Web2’den Web3’e geçişte yol göstererek kripto teknolojisinin boşluğunu dolduracak.
  • Bu nedenle BGB, dünya çapındaki kültür ve ideoloji boşluklarını kapatmaya da yardımcı olacaktır.

Sonuç olarak, BGB, yeni nesil Web3’ü kolaylaştıracak ve bunun sonucunda çevremizdeki tüm dünyayı birbirine bağlamaya yardımcı olacak güvenli ve emniyetli bir kripto ekosistemi oluşturacaktır.

Toplam BGB arzı 2.000.000.000’dır. Arzın %25’i BFT sahipleri ile takas edildi. Kalan %75 (1.500.000.000) aşağıdaki gibi dağıtılacaktır:

a.  %15’i topluluğumuzda ve yeni kullanıcıların kazanılmasında kullanılacaktır (her yıl en fazla %4’ü serbest bırakılır).

b.  KOL’ler, medya kuruluşları ve Bitget’e katkıda bulunan topluluklar için ödüller ve ücretler dahil olmak üzere %15’i marka bilinci oluşturma ve büyüme için kullanılacaktır (her yıl en fazla %3’ü serbest bırakılır).

c.  Bitget’in canlı ekosisteminin geliştirilmesinde ekolojik yatırım fonları için %15’i kullanılacak.

d.  %20’si ekip motivasyonu için kullanılacak (%2’si her 6 ayda bir açılacak ve 5 yılda tamamlanacak)

e.  %10 yatırımcı koruma fonu için kullanılacaktır. Bu, yalnızca kullanıcı tazminat planı başlatıldığında gerçek ödeme tutarına göre açılır. Potansiyel tazminat senaryoları, platform güvenlik sorunları nedeniyle kripto para hırsızlığı ve marj çağrılarında borçları içerir.

Bitget (BGB) Coin Nasıl Alınır ?

BGB Coin , alım satım işlemleriniz için aşağıdaki adımları takip ediniz ;

  •  Bonus kazanmak için şimdi Kaydı Başlatın ! 
  • Açılan sayfa yer alan , Mail ve Şifre kısımlarını doldurun .
  • Doğrulama işlemini tamamlayın .
  • KYC doğrulaması ile 3 Dolar Bonus kazanabilirsiniz .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler