Çarşamba, Haziran 12, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberPluton Coin Nedir ? PLU Coin Nasıl Alınır ?

Pluton Coin Nedir ? PLU Coin Nasıl Alınır ?

Pluton Coin makale tarihiyle trend kripto varlıklar içinde yer almayı başardı ! Çoğu kullanıcı Pluton Coin ‘in nereden alınacağı bilgisini merak ediyor ! İşte , Pluton Coin Nedir ? PLU Coin Nasıl Alınır ?

pluton coin nasıl alınır

Pluton Coin Nedir ?

Plutus, yeni nesil bir finans uygulamasıdır. 2015 yılında seri girişimci Danial Daychopan tarafından kurulan Plutus, şu anda Avrupa’da binlerce kişi tarafından kullanılıyor ve son derece yetenekli profesyonellerden oluşan ekibi ile ürünü hızla büyütmeye devam ediyor.

Pluton (PLU), piyasaya giren dünyanın ilk merkezi olmayan sadakat ödülleri simgesidir ve Visa Bankamatik Kartımızı kullanarak yapılan satın alımlarda kazanılabilir. Geleneksel ödül programlarının aksine, tek bir tüccar veya mağaza ile sınırlı değildirler.

Pluton (PLU) Coin Nasıl Alınır ?

Pluton Coin , binlerce kripto para borsasında ilk 10 içerisinde yer alan Huobi borsasında listelenmektedir . Huobi 2013 yılında kurulan , global çapta bir borsadır . Ayrıca kuruluş döneminden beri hiçbir saldırıya uğramayan nadir borsalardandır . PLU alım-satım için rehberi takip edin ;

  • Pluton alım-satım işlemleri için BURADAN kaydınızı başlatın ! (Bonus Kazan)
  • Mail Adresinizi , Şifre ve Şifre Tekrarını doldurun
  • Doğrulama kodunu girin
  • Kullanım koşullarını kabul edin
  • Kaydol sekmesine tıklayın 
  • Tüm bu işlemler için mail yada telefon numaranıza gelen doğrulama kodlarını onaylayın
  • Uygulamayı indirdikten sonra , Profil kısmına tıklayın
  • Sağ üstte yer alan kimlik doğrulma kısmına erişin ve kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamlayın 

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler