Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberRealityToken (RTLM) Nedir, Nasıl Alınır?

RealityToken (RTLM) Nedir, Nasıl Alınır?

Yeni çıkan coinlerin ilk adresi olan Gate.io yeni bir Startup ile karşınızda. Peki tam olarak, RealityToken (RTLM) Nedir, Nasıl Alınır? 

RealityToken alım-satım işlemleri için hemen Buradan Gateio borsasına katılın ve bonus kazanın.

RealityToken (RTLM) Nedir ?

Dijital devrimin bir parçası olun! Reality NFT, dünyaca ünlü konumları NFT‘lere dönüştürür ve bu varlıkları, amiral gemisi mobil oyunu Landlord GO’dan başlayarak milyonlarca oyuncunun oynadığı oyunlarda kullanır. Her NFT, gerçek dünyadaki konumlardan, ünlü simge yapılardan, en önemli şehirlerden ve ülkelerden birine karşılık gelir ve Web2 oyunlarından telif hakları ve NFT işlem ücretleri sunar.

RealityToken (RTLM) Nasıl Alınır?

Gate.io borsasına kayıt işlemini yukarıda yer alan bağlantı üzerinden sağlayın. Borsa tarafından sunulan ödülleri kazanın. Mail ve SMS doğrulamalarını tamamlayın. Son olarak KYC doğrulamasını tamamlayın. Biraz USDT satın alarak RTLM/USDT işlemlerine başlayabilirsiniz.

Gate.io Hakkında

Yeni çıkan coinlerin ilk adresi olarak bilinen Gate.io borsası, kripto para borsaları arasında en köklü geçmişe sahiptir. 1.300’den fazla kullanılabilir kriptoya sahiptir ve ayrıca bazı ülkelerde marj ticareti gibi gelişmiş ticaret özellikleri sunar.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler