Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberYesports (YESP) Coin Nedir?

Yesports (YESP) Coin Nedir?

Gate borsası yeni bir ön satışı kullanıcılarına duyurdu. Peki tam olarak, Yesport (YESP) Coin Nedir, Nasıl alınır?

Yesport alım-satım işlemleri için hemen Buradan Gateio borsasına katılın ve BONUS kazanın.

Yesports Nedir?

Yesports, eksiksiz, kullanıcı dostu deneyimler sunma ve oyun, hayranlar ve web3 arasındaki uçurumu kapatma misyonuyla geleneksel oyun dünyasını bozuyor ve sektörü demokratikleştiriyor. Kullanıcıya eğlence ve erişimi daha da yakınlaştıran Yesports, yeni teknolojiden yararlanarak daha kapsayıcı bir oyun dünyası yaratmaya öncülük ediyor. Lider VC’ler tarafından desteklenen ve dünya lideri teknoloji ile inşa edilen Yesports, her yerdeki oyuncular için en değerli dijital ürünleri sunmaya odaklanmıştır.

İlginizi Çekebilir:Play Token Nedir, Nasıl Alınır?

Yesports (YESP) Coin Nedir?

YESP Coin Yesport platformunun yerel tokenidir. Platform içerisinde çeşitli avantajlar sunacaktır.

Deneyiminizi Artırın : Ücretlerde indirimler alın ve platformdaki gelişmiş özellikleri deneyimleyin.

Özel Erişim Kazanın: Erken erişim noktaları, en yeni ödüller ve yeni avantajlar kazanın.

Hangi oyunları oynayabilirim?


Yesports’un şu anda platformuna imzalamış 40’tan fazla web3 oyun ortağı var. Yesports ortakları her ay oyun, özel ve espor işbirlikçi ürünlerini pazarda listelemeye devam edecek. Şu anda pazarda listelenen oyunları ziyaret etmek, satın almak ve bunlara erişmek için lütfen pazarı ziyaret edin ve farklı oyun vitrinlerini keşfedin. Her vitrinde birden fazla topluluk kanalı ve oyun yolculuğunuza başlayabileceğiniz her oyun web sitesine doğrudan bağlantılar bulacaksınız.

Projenin Kurucusu

Web3’ün benimsenmesini sağlayan girişimci. Sebastian, en büyük dağıtılmış defter ve DeFi şirketlerinden bazılarını oluşturma ve bunların büyümesini destekleme konusunda güçlü bir geçmişe sahiptir.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler