Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberPlanet Sandbox Gateio Borsasında Ön Satışa Sunuluyor !

Planet Sandbox Gateio Borsasında Ön Satışa Sunuluyor !

Gateio borsası Planet Sandbox oyunun ana belirteci olan , PSB Coini ön satışa sunuyor ! Planet SandBox Nedir ? PSB Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

Planet Sandbox Nedir ?

Planet Sandbox, oyuncuların kendi NFT silahlarını ve aksesuarlarını kullanarak farklı oyun modlarında diğer oyuncularla savaşmak için arenalar inşa etmelerini ve sahiplenmelerini sağlayan, fizik destekli bir NFT sandbox atış oyunudur. $PSB ve $PULV jetonları tarafından desteklenen Planet Sandbox, Metaverse’lerinde birden fazla oyna-kazan fırsatı yarattı.

Örneğin, Sandbox sahipleri, arazilerini sınırsız yapı öğeleriyle özelleştirebilir ve başkalarının katılması ve oynaması için oyun modları tasarlayabilir. Arazi, oyuncuların dükkan aracılığıyla satış yapabileceği veya pasif gelir elde edebileceği bir iş haline gelecek. Arazi sistemi, yaratıcılara Grass, Desert, Mountains, Toxic Wastelands, Arctic vb. gibi çeşitli manzaralar ve manzaralar üzerine inşa etmek için çeşitli olanaklar sağlar. Sonunda oyun diğer gezegen ortamlarını içerecektir.

PSB COİN NEDİR

Oluşturma aracının yanı sıra, oyuncuların en sevdikleri sandbox’ı seçmelerine ve yoğun dövüş oyunlarında (ölüm maçı ve avcılık pervanesi gibi) diğerleriyle ödül kazanmak için rekabet etmelerine olanak tanıyan Çok Oyunculu oyun modları vardır. Bu oyunun beta sürümünün piyasaya sürülmesi bekleniyor. Diğer yeni çıkan coinler için Buradan bilgi alabilirsiniz !

PSB Coin Nedir ?

Jeton Adı: PlanetSandbox

Token Sembolü: PSB

Toplam Arz: 100.000.000

PSB, Binance Smart Chain üzerinde çalıştırılan yerel yönetim belirtecidir. 

Planet Sandbox Nasıl Alınır ? PSB Coin Nasıl Alınır ?

Planet Sandbox ( PSB Token ) ön satışına katılmaya  karar verdiğiniz zaman öncelikle Gate.io borsasına doğrudan kayıt olmanız gerekecektir.

psb gateio

  • PSB Token ön satış işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra ön satışa katılım sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra Startup sayfasını ziyaret ederek , istenilen koşulları sağladığınız zaman , ön satışa katılabilirsiniz .

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler