Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberKayserispor Token Ön Satışı Başlıyor ! KYSR Token !

Kayserispor Token Ön Satışı Başlıyor ! KYSR Token !

Süper Lig ‘in başarılı takımlarından Kayserispor , Kripto Para sektörüne giriş yaptı . Bitexen borsası ile anlaşma sağlayan Kayserispor , 8 Ekim 2021 tarihinde Kayserispor Token ‘ı ön satışa sunuyor . Peki tam olarak , Kayserispor Token Nedir , Nasıl Alınır ? KYSR Token Nedir , Nasıl Alınır ?

Kayserispor Token Nedir ?

Kayserispor Kulübüne ait Fan Token ( taraftar token )  olan KYSR Token, Ethereum blokzinciri üzerinde ERC-20 standartlarında üretilmiş bir hizmet (utility) tokendir. Değerini kulüp başarısı ve taraftar etkileşiminden alan Kayserispor Token (KYSR); taraftarına sunacağı fırsatlar, hediyeler ve benzeri avantajlar ile taraftar ve kulüp arasında bir köprü görevi görecektir. Bir taraftar token olarak Kayserispor tokenı (KYSR), sahiplerine çeşitli avantajlar ve benzersiz deneyimlerin yanı sıra kulüp karar alma süreçlerine aktif olarak katılma fırsatı sunar. Pek çok hayranın hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulan etkinlikler sayesinde, hayranlar sadece bir token sahibi olmanın ötesine geçebilecek ve fan token ekosisteminin yaşayan bir parçası olarak yer alabilecekler. Taraftarlar; kulüp karar alma süreçlerine katılır, transferler ve oyuncular hakkında fikir aktarır, takım ve kulüp üyeleriyle özel etkinlikler, kulüp ürünlerine , maçlara ve kulübe özel etkinliklere imza atar, futbolcularla oynar.

kysr token

KYSR Token Nedir ?

KYSR Token , Kayserispor Token ‘ın listeme adıdır. Kayserispor Token , 8 Ekim ‘de ön satışa sunulacaktır. Kayserispor kulübünü temsil eden token , 3 farklı seçenek ile ön satış biçiminde kullanıcılara sunulacaktır. Kullanıcılar aldıkları token’ı kilit tarihinden önce satamazlar. Kayseri Kulübü her gol attığında 5000 Token, dahil olduğu lig içerisinde ilk dört sıralamasında ligi tamamlaması halinde 20,000 Token, dahil olduğu ligin şampiyonu olması halinde 1,000,000 ve özel kupa turnuvalarında şampiyon olması halinde 50,000 Token piyasalardan satın alınıp yok edilecektir. Kayseri spor mobil uygulaması içerisinde elde edilen gelirlerin %20’si ve NFT gelirlerinin %5’i ise KYSR Token yakımı için piyasadan geri alım için kullanılacak ve yakılacaktır.kysr token nasıl alınır

Kayserispor Token Nasıl Alınır ? KYSR Token Nasıl Alınır ?

Kayserispor Token 8 Ekimden sonra 3 farklı seçenek ile ön satışa sunulacaktır. Ön satış seçenekleri  Token fiyatlandırması ve kilitlenme tarihlerinin değişikliğine göre şekil almaktadır . Ön Satış seçenekleri ;

KYSR TOKEN 1. SEÇENEK
Toplam Arz: 13.800.000 KYSR
IEO Fiyatı: 0.38 TRY
IEO Başlangıç Tarihi: 08/10/2021 13:00
IEO Bitiş Tarihi: 18/10/2021 13:00
Min. Alım Limiti: 15 KYSR
Maks. Alım Limiti: 250.000 KYSR
Kilitli Kalma Süresi: 12 Ay
KYSR TOKEN 2. SEÇENEK
Toplam Arz: 13.800.000 KYSR
IEO Fiyatı: 0.76 TRY
IEO Başlangıç Tarihi: 08/10/2021 13:00
IEO Bitiş Tarihi: 18/10/2021 13:00
Min. Alım Limiti: 15 KYSR
Maks. Alım Limiti: 125.000 KYSR
Kilitli Kalma Süresi: 6 Ay
KYSR TOKEN 3. SEÇENEK
Toplam Arz: 13.800.000 KYSR
IEO Fiyatı: 1.38 TRY
IEO Başlangıç Tarihi: 08/10/2021 13:00
IEO Bitiş Tarihi: 18/10/2021 13:00
Min. Alım Limiti: 15 KYSR
Maks. Alım Limiti: 15.000 KYSR
Kilitli Kalma Süresi: Yok
Kayseri Token Ön Satışına katılmak için Bitexen borsasına kayıt olmanız gerekmektedir. Bitexen Teknoloji , Türkiye’de hizmet veren bir kripto varlık alım satım platformudur. Bitexen, 2018 yılında İTÜ Arı Teknokent’te kurulmuştur ve Türkiye’nin en büyük üçüncü, dünyanın ise en büyük 50 dijital varlık platformundan bir tanesidir.
KAYSERİ TOKEN ÖN SATIŞ KAYIT İŞLEMİ
  • KYSR Token ön satış işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , e-mail kısmını doldurup , HEMEN BAŞLA yazsına tıklayınız .
  • Açılan sekmede sizden istenilen , İsim , Soyisim , Şifre işlemlerini tamamlayınız .Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz !
  • Mail adresinize gelen doğrulama kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemini tamamlamayı unutmayınız . Yaklaşık 24 ile 48 saat arasında hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Para yatırma işlemlerinden sonra Kayserispor  TOKEN ön satışına katılabilirsiniz .

Göz At

 
Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler