Pazar, Haziran 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberPixelmon (MON) Token Nedir, Nereden Alınır?

Pixelmon (MON) Token Nedir, Nereden Alınır?

Sosyal medya görevlerini yapan kullanıcılar Mon token airdropundan ücretsiz yararlanacak. Bu yazımızda, Pixelmon (MON) Token nedir, nereden alınır sorularını cevaplayacağız. 

MON Token Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Bu bölüm, Oyun Hakkı, Genesis NFT koleksiyonları, Merkezi Olmayan Otonom Kabile, oyun ekosistemimizin ekonomisi ve çok daha fazlası dahil olmak üzere stratejimizin ana sütunlarını detaylandırıyor. Bu belge, Pixelmon topluluğunun hem mevcut hem de yeni üyelerinin ekosistemimizde gezinmesi ve mevcut bilgilere erişmesi için bir rehber görevi görmektedir.

Tam bilgiyi netlik ve basit açıklamalarla dengelemeyi hedefleyerek her konuya üst düzey bir bakış açısı sağlıyoruz.

Son olarak, bu canlı bir belgedir. Geri bildirimlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre proje geliştikçe daha fazla ve daha iyi bilgilerle güncelleyip geliştireceğiz.

Bu yazımızı okudunuz mu: BAC Games (BACGAMES) Token Nedir, Nereden Alınır?

Pixelmon (MON) Token Nedir?

MON, ERC-20 tokeni olarak yayınlanacak. Token oluşturma etkinliğinde (TGE), 1 milyar MON token oluşturulacak ve bu, nihai token arzı olacak.

Pixelmon, internetin yanlış sebeplerden dolayı heyecanlanmasına neden olan hantal, Minecraft benzeri çıkışından bu yana uzun bir yol kat etti. İki yıl hızla ilerleyin, yeni sahibini alın ve ardından şık bir makyaj yapın ve Pixelmon intikam alarak geri döndü, her üç ayda bir mini oyunlar yayınlıyor ve ufukta daha büyük projeler sunuyor.

Maceracı Kevin’i hatırladın mı? Bu oyun, Pixelmon dünyasından sevimli, memlere layık bir canavarı içeriyor ve Base ağında 36.000 aktif oyuncuyu cezbetti. Ve Mantle ağında evcil hayvan bakımı ile takas kartı eğlencesinin keyifli bir karışımı olan PixelPals var. Her iki oyunun oyuncuları da bu airdrop’ta ödülleri alacak.

Ancak herkes MON tokenlerini hemen alamayacak. Mon Protokolü airdrop görevlerini tamamlayanlar, başlangıçta planlandığı gibi etkinlik tamamlandıktan kısa bir süre sonra tokenlarını alacaklar.

MON token lansmanının yanı sıra bir stake platformu da yayına girecek. Token stakerları, lansman havuzunda harcayacakları puanları biriktirebilirler. Ayrıntılar biraz azdır ancak temel fikir, tokenlarınızı stake etmenin size tatlı ödüller kazandıracağıdır.

2022’den bu yana Pixelmon’un arkasındaki güç merkezi olan LiquidX, markayı alay konusu olmaktan çıkarıp tamamı Mon Protokolü tarafından desteklenen çok yönlü bir ticari kart, ürün ve medya imparatorluğuna dönüştürme planlarıyla IP’yi satın aldı.

MON tokeni dijital para biriminden daha fazlasıdır; Pixelmon evrenini genişletmeye yardımcı olan NFT sahiplerini ödüllendirmek için tasarlanmış bir “IP protokolü”nün yakıtıdır. Ufukta daha büyük oyunlar ve daha heyecan verici gelişmeler var ve MON jetonu sizin için bir bilet.

Pixelmon (MON) Coin Nereden Alınır?

MON Coin satın almak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Buradan Alım-Satım için Kaydolun
  2. MON/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma hazırsınız.
spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler