Cuma, Haziran 21, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberBAC Games (BACGAMES) Token Nedir, Nereden Alınır?

BAC Games (BACGAMES) Token Nedir, Nereden Alınır?

BAC Games (BACGAMES) projesi ilk listelemesini gerçekleştiriyor. Kullanıcılar Startup alanında Gate Token Hodl ederek ücretsiz olarak pay alabiliyorlar. Peki tam olarak, BAC Games (BACGAMES) token nedir, nereden alınır?

BAC Games Token Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

BAC Games (BACGAMES) Token Nedir?

Blast Auto Club, Blast blockchain üzerine inşa edilen ilk Web3 oyunu. BAC hafif eğitici bir HTML5 yarış kulübü oyunudur. BAC (Blast Auto Club), Blast’taki bir dizi Web3 sıradan oyundan ilkidir. BAC, oyunun en benzersiz özelliği olan “Group to Earn” adı verilen bir takım savaş modeli kullanıyor. Tüm BAC oyunları yalnızca BAC jetonunu kullanır.

24 Şubat’ta @Blast_L2’nin ev sahipliği yaptığı BigBang yarışmasında 3.000’den fazla katılımcı proje arasından kazananlar seçildi ve BAC Games, GameFi/NFT kategorisinde birinci oldu.

BAC Games (BACGAMES) Token Nereden Alınır?

BAC Games Tokeni en güvenilir borsadan satın almak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir;

  1. Buradan Kaydolun
  2. BACGAMES/USDT işlem çiftinde ticarete başlayabilirsiniz. 
  3. Artık ticaret için hazırsınız. 
  4. Startup alanından da ön satışa katılabilirsiniz.

Benzersiz özellikler:

• Blast Ekosistemi’ndeki 1. Web3 oyunu: Blur’un NFT pazarındaki hakimiyeti, Blast’ın hızlı popülaritesine güçlü bir destek sağladı.

• Sosyal Etkileşim: Oyun mekanizması, sık oyuncu etkileşimleri ve faydaların dağıtımı konusunda ortak karar alma yoluyla üç karakterin işbirliği yapmasını ve birlikte inşa etmesini gerektirir.

• Gündelik Oyun: BAC hafif, eğitici bir oyundur, oynaması kolay, öğrenmesi kolay, sık sık mikro kontroller gerektirmez.

• Gruptan Kazanma: Oyun takım çalışmasını vurgular ve oyunda yalnızca kulüpler kazanabilir. Bu mekanik, oyunun hızlı bir şekilde sadık bir oyuncu grubunu toplayabileceği anlamına geliyor.

Diğer yazı: Nyan Heroes (NYAN) Token Nedir, Nasıl Alınır?

BAC oynamak için hangi token kullanılabilir?

ETH’lerini Blast’ta stake eden kullanıcılar, staking kanıtı olarak snapspot’tan sonra VeToken alacaklar. BAC’ın erken aşamasında staking yoluyla elde edilen bu VeToken, BAC’de kullanılabilir.

Blast blockchain ana ağının piyasaya sürülmesinden sonra kullanıcılar, VeToken kazanmak için Blast yazıt varlıkları veya diğer değerli dijital varlıklar gibi diğer kripto varlıklarını stake edebilecekler. Bu VeToken’lar BAC oyununa tanıtılacak.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler