Pazar, Haziran 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberParam Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Param Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Param listelemesi gerçekleşiyor.

Sosyal medya üzerinden milyonlarca tweet ver içerik üretilen Param sonunda borsalarda listeleniyor. Peki tam olarak, Param Coin nedir, nasıl alınır? Borsada listelenmeden Airdroplarınızı yatırmaya başlayın!

Listelemeden Önce PARAM Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun,  Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Param Coin Nedir?

Param Labs, hem oyunları hem de altyapıyı kapsayan modüler bir oyun ekosistemi geliştiriyor. PARAM tokenı tarafından desteklenen bu ekosistem, Kiraverse gibi bağımsız oyunları, PixelToPoly gibi geliştirici araçlarını ve gelişmiş ölçeklenebilirlik için tasarlanmış özel bir L2 blok zincirini içerir.

Param Labs, geliştiricilere, oyuncuların güçlendirilmesine, dijital sahipliğe ve kullanıcı odaklı değere öncelik veren yenilikçi oyun deneyimleri oluşturmak için gerekli araçları sağlar. Param Labs, yapay zeka ve blockchain gibi yeni ortaya çıkan teknolojileri kullanarak, 200 milyar dolarlık oyun endüstrisinin önünde engel olduğuna inandıkları kritik zorlukları ele almayı ve büyüme ve inovasyon için tüm potansiyeli ortaya çıkarmayı amaçlıyor.

Param Coin Nasıl Alınır?

Param Coin satın almak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Buradan Alım-Satım için Kaydolun
  2. PARAM/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma hazırsınız.

Bu yazıyı okudunuz mu: BAC Games (BACGAMES) Token Nedir, Nereden Alınır?

Kira Bucks, “Pixel to Poly” hizmeti, oyun içi reklamlar ve NFT pazar işlemleri dahil olmak üzere çeşitli ekosistem ürünlerinden yapılan satışlar, $PARAM token geri alımlarına yönelik gelire katkıda bulunuyor.

Bu merkezi olmayan yaklaşım, DAO’nun fon tahsis etmesine, sürdürülebilir bir ekonomik döngü oluşturmasına ve tokenin genel değerini artırmasına olanak tanır. “Param Havuzları”nın tanıtılması, yakma ve ekosistem havuzunu geliştirme için stratejik olarak yönetilen $PARAM tokenlarında %5’lik deflasyonist platform ücreti ile bu mekanizmayı daha da güçlendirir.

Param Token çeşitli kanallar aracılığıyla pratik fayda sağlar. Param Havuzlarındaki “Bahis Maçları” için bir ödeme yöntemi görevi görerek oyun deneyimini yükseltir. PARAM sahipleri, oyun içi öğelerde, ürünlerde ve daha fazlasında indirimler dahil olmak üzere özel avantajlardan yararlanır. Staking PARAM ayrıca ortak projelerde ücretsiz token tahsisi alma fırsatı sunarak kullanıcı katılımını teşvik eder. Ayrıca PARAM’ı stake etmek, platformun başlatıcısında oyun keşfini geliştirerek dinamik ve ilgi çekici bir ekosistemi teşvik eder.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler