Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberKinetix Finance (KAI) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Kinetix Finance (KAI) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Kinetix Finance projesinin yerel tokeni olan Kai1 token ilk kez borsalarda listelenecek. İlk listelemeye özel aşağıda yer alan borsa Startup alanında Airdrop dağıtıyor. Peki Kinetix Finance (KAI) Coin nedir, nasıl alınır, Kai1 (KFI) Coin işte tüm soruların cevabı bu yazımızda.

Kai Coin Ön Satışına Katılmak için Alım-Satım Buradan Kaydolun,  Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Kinetix Finance (KAI) Coin Nedir?

Kava ekosistemi, Kinetix’in resmi olarak 2024’ün başlarında bir token lansmanı planlayan Aralık Gelişim Yol Haritası sürümünden bu yana heyecan ve beklentiyle parlıyor. Sadece bir ay sonra, Kinetix’in KAI token lansmanı çok yakında ve Kinetix topluluğu bundan daha fazlası olamazdı.

Bu önemli olay, Kinetix DeFi merkezi genelinde değerin depolanması ve dağıtılması için bir ortam sağlayacağından hem Kinetix hem de genel olarak Kava ekosistemi için önemli bir dönüm noktasına işaret ediyor. Kinetix topluluğu KAI’nin lansmanını sabırsızlıkla beklerken, Kinetix’in topluluk yönetimi ve ampirik ademi merkeziyetçiliğe ilişkin temel ilkeleri ileriye doğru büyük bir adım atmanın eşiğinde.

Kai Coin Nasıl Alınır?

Kai Coin Gate.io borsasında Kai1 koduyla listelenecektir. Listelemeden önce startup alanına katılarak ücretsiz airdrop kazanabilirsiniz. Kazanmak ve trade etmek için;

  1. Buradan Alım-Satım için Kaydolun
  2. Minimum hesabınızda 10 USDT tutun.
  3. Vip seviyenizi 1’den yukarıya çıkarın.
  4. Daha sonra startup alanında airdrop kazanabilirsiniz. 
  5. Listeleme Kai1 token olarak yapılacaktır.

Kinetic Finance Nedir?

Kinetix, yeni nesil kitlesel pazar DeFi’yi inşa eden, yapay zeka destekli bir DeFi merkezidir. Kinetix kullanıcıları, kripto para birimleri, forex ve emtialarda 100 katına kadar kaldıraç alabilir, takas yapabilir, zincirler arası takaslar yapabilir, birden fazla havuza likidite sağlayabilir, birden fazla köprü kullanabilir, farm yapabilir, açma/kapama rampaları gerçekleştirebilir ve daha fazlasını yapabilir.

En son yapay zeka entegrasyonu, şu anda yayında olan yapay zeka yardımcı pilotuna erişim sağlayarak kullanıcı deneyimini üst düzeye çıkardı.

Kai1 Coin – Token Nedir?

Kai1 coin yada token Gate.io borsasında listelenecek olan Kai tokenin listeleme kodudur.

Bu yazımızı okudunuz mu: Petoshi Coin Nedir, Nasıl Alınır? 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler