Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberPetals (PTL) Coin Gateio 'da Ön Satışa Çıkıyor !

Petals (PTL) Coin Gateio ‘da Ön Satışa Çıkıyor !

Gateio borsası Startup hizmeti ile kullanıcılara yeni çıkan coinler sunmaya devam ediyor . Petals (PTL) Coin 28 Haziran’da ön satışa çıkıyor ! Peki tam olarak Petals (PTL)  Coin nedir ?

Petals (PTL) Coin Gateio ‘da Ön Satışa Çıkıyor! Şimdi Kaydol ! (Bonus Kazan)

Petals (PTL) Coin Nedir ?

Petals, protokolün tüm kullanıcıları için değer aktarımını ve adil dağıtımı kolaylaştıran, tamamen blok zinciri teknolojisi üzerine inşa edilmiş bir Web3.0 kısa video oluşturma ve sosyal platformdur. Doğuştan gelen teşvik mekanizması, gelecek Web3.0 döneminin en büyük destekçisidir. Değerin yeniden dağıtımı yoluyla, içerik tüketicileri, içerik üreticileri, arka uç hizmet sağlayıcıları veya reklamcılar – hepsi değer yaratabilir ve kendi zenginliklerini yaratabilir. Herkes yararlanır.

Toplam sayı/tedarik: 100.000.000.000 PTS (Petals) ilk aşamada oluşturulacak ve oluşturulacak, PTS’nin çoğu uzun bir süre kilitlenecektir. Önümüzdeki beş yıl içinde kademeli olarak piyasaya sürülecek ve tedarik edilecekler.

En sevdiğiniz kaliteli video çalışmalarını izleyin ve keşfedin ve takip ederek, yorum yaparak, beğenerek, retweetleyerek ve bir dizi diğer değerli kullanıcı işlemini veya reklamları izleyerek Petals ödülleri kazanın.

Petals (PTL) Coin Nasıl Alınır ?

  • PTS Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler