Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberDrac Network (TEDDY) Coin Nedir ?

Drac Network (TEDDY) Coin Nedir ?

Gateio borsası yeni bir ön satışı kullanıcılarına duyurdu ! Teddy Coin Gate.io borsasında ön satışa sunulacak . Kullanıcıları heyecan duyuru yakın zamanda paylaşıldı . Peki Drac Network (TEDDY) Coin Nedir ?

drac gateio

Teddy Doge Coin Nedir ?

Teddy Coin , Drac Network platformuna ait kripto varlıktır .  DRAC Network, Ethereum’a dayalı olarak bağımsız olarak geliştirilen bir halka açık zincirdir. 2020’den itibaren BAE’de piyasaya sürülen Teddy Doge’dan evrimleştik. İnsan odaklı, ademi merkeziyetçilik, özerklik, eşit haklar ve benzersiz blok zinciri kimliği ilkelerimizdir.

Kuantum hesaplama ve daha verimli iletim yaygınlaşmadan önce, ademi merkeziyetçilik ve eşitlik nasıl çözülür? DRAC, blok zinciri kimliğinin benzersizliğini doğrulamak için yaşayan biyobankayı kullanacak ve insan odaklı ve özerk hizip oylama yöntemiyle barış haklarının ademi merkeziyetçiliğini çözecek. Kendi kendine inşa edilen ekoloji, DEX, çapraz zincirli köprü, NFT para basma ve müzayede, cüzdan, çizelge, kilitlemeyi içerir.

Coin Bilgileri

Token adı: DRAC Network
Token sembolü: TEDDY
Maks. Arz: 15,000,000,000
Token Türü: BSC ETH Polygon AVAX FTM

Teddy Coin Nasıl Alınır ?

Başlangıç ​​Satışına katılmak için, VIP 0 kullanıcılarının bakiyesinde en az 500 ABD Doları değerinde Spot Varlık bulundurması gerekir ve katkı payı VIP 1 kullanıcı payının 1/4’ü oranında sunulacaktır .

  • Teddy Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktı

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler