Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto Haberİtemverse (İTEM) Coin Nedir ?

İtemverse (İTEM) Coin Nedir ?

Andromeda Games’in “Başarılı Ünvanı ve Çekici Yeni Oyunu” , kullanıcıları eğlendiren ve karlı tutan GameFi sunmak için SIEGEANDUNITE’in zengin blok zinciri deneyimiyle birlikte Crypto Tokens ile birleştirildi . İtem Coin Mexc Kick Starter’da yer alıyor ! Peki tam olarak , İtemverse (İTEM) Coin Nedir ?

itemverse nedir

İtem Coin Nedir ?

ITEM, GameFi, NFT satın alma ve alım satım işlemlerinde doğrudan finansman için kullanılan, ITEMVERSE’ın temel yerel simgesidir. Ayrıca, DAO’nun yönetimini anımsatan, platform geliştirme ve rota konusundaki önerileri ve oyları için kullanılacaktır .Kullanıcılar, ilgi kazanmak için stake edebilir ya da getiri çiftçiliği yapabilir.

İtem Coin Nasıl Alınır ?

Kullanıcılar, oylamaya katılmak için ön koşul olarak MX tokenlerini stake ederek ücretsiz airdrop kazanma şansına sahip olabilirler. Taahhüt edebileceğiniz maksimum MX miktarı, anlık görüntü saatinde Spot Cüzdanınızdaki MX bakiyesine bağlıdır. [MEXC, 25 Haziran 2022 19.00 – 26 Haziran 2022 18.59 (TSİ) arasında kullanıcıların MX varlıklarının rastgele bir anlık görüntüsünü alacaktır.]

 • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
 • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
 • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
 • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
 • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile işlemlere başlayın
 • Oylama Tarihi: 27 Haziran 2022 06.00 – 13.50 (TSİ)
 • Tahmini Alım Satım: 28 Haziran 2022 13.00 (TSİ)
 • Anlık Görüntü Tarihi: 25 Haziran 2022 19.00 – 26 Haziran 2022 18.59
 1. Stake edilen tokenler, etkinlik sona erdiğinde iade edilecektir. Kickstarter etkinliğine katılmak için herhangi bir ücret talep edilmez.
 2. Etkinliğe katılan kullanıcıların, ödül almaya hak kazanabilmeleri için etkinlik bitmeden gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
 3. MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler