Cuma, Nisan 19, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberOVO NFT Platform (OVO) Gate io Borsasında Listeleniyor!

OVO NFT Platform (OVO) Gate io Borsasında Listeleniyor!

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

OVO NFT Platform ilk kez Gate io borsasında listelenecek. Peki tam olarak, OVO NFT Platform nedir, nasıl alınır, arz bilgileri ve diğer detaylar

OVO NFT Platform (OVO) Coin alım-satım işlemine başlayabilmek için hemen buradan kayıt işleminizi tamamlayınız!

OVO NFT Platform (OVO) Hakkında

OVO NFT Platformu (OVO), satılan 100.000’den fazla NFT ve 150.000 kez transfer edilen Japonya’daki 1 numaralı NFT düzenleme platformudur. OVO, yüksek kaliteli içerikler için tek noktadan NFT çözümleri sağlamak üzere merkezi olmayan akıllı sözleşmelere dayalı çeşitli NFT özelliklerini entegre eder.

Özellikler arasında Mystery Box, Auction, Marketplace, Fusion, Mining vb. bulunmaktadır ve OVO, gelecekte Metaverse’e Süper Avatarlar sunacaktır.

OVO sanal varlık hakkı kimlik doğrulama şemasına, yani ikili telif hakkı inceleme mekanizmasına (DCIM) öncülük etti. Bu, alt düzey telif hakkı doğrulaması ve üst düzey varlık yönetimi mekanizmasından oluşur. Alt seviye, NFT tarafından temsil edilen telif hakkıyla ilgili işbirliği ve yetkilendirme sözleşmesidir ve üst seviye, bu NFT varlıklarının ihraç ve yönetim dolaşım mekanizmasıdır. NFT, ERC721 ve ERC1155’i temel almaktadır.

Resmi web sitelerine göre “Onigiriman”, NFT sanat alanında PopGirls illüstrasyonları üretmeye devam ederek ünlenen büyük bir isim. OpenSea’de Onigiriman’ın NFT’si 249 ETH’ye ulaştı. OVO, Onigiriman ile sözleşme imzaladı ve “Cuty Owl Girls NFT” yakında OVO’da yayınlanacak.

OVO NFT Platform Kurucusu Kim, Kime Ait?

OVO  kurucusu Sem.D.Leo’dir. Leı Yüksek lisans derecesi, uygulamalı matematik alanında araştırmacı Mensa üyesidir. Esas olarak matris teorisinin kategori teorisini (genelleştirilmiş ters cebir teorisi dahil) ve uygulamalarını inceledi. 2018’den beri blockchain ile ilgili endüstride faaliyet gösteriyor ve bir borsanın ürün yöneticisi olarak görev yapıyor.

OVO NFT Platform (OVO) Nasıl Alınır?

OVO satın almak için Gate kayıt rehberimize tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler