Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberICRYPEX Dijital Altın Hediyesi Başladı! 15 - 25.000 TL Arası Ödül!

ICRYPEX Dijital Altın Hediyesi Başladı! 15 – 25.000 TL Arası Ödül!

Türkiye’nin en çok kullanılan kripto para borsalarından biri olan ICRYPEX, yeni kullanıcılar için devasa kampanya başlattı. Kampanya kapsamında kaydolan kullanıcılar çekilebilir, minimum 15 TL maksimum 25.000 TL değerinde Tether Gold kazanıyor. İşte, ICRYPEX Dijital Altın Hediyesi detayları.

Şimdi 15 TL- 25.000 TL Arasında Dijital Altın Kazanmak İçin Kaydolun! (Kimlik Doğrulaması Yapan Kullanıcılar 2. Sandığı Kazanacaktır)

ICRYPEX Dijital Altın Hediyesi Başladı! 15 – 25.000 TL Arası Ödül!

Ödülü kazanmak için yapmanız gerekenler aşağıda yer almaktadır;

 • ICRYPEX’e Buradan üye olun
 • Üyeliğin ilk aşamasında içerisinde 25.000 TL’ye kadar hediye dijital altın Tether Gold olan bir adet Altın Sandığı kazanacaksınız.
 • Üyeliğiniz sonrasında KYC 1 seviye onaylarınızı tamamlayın ve bir adet daha Altın Sandığı kazanın. Yine aynı şekilde sandığın içerisinde 15 TL ile 25.000 arasında dijital altın bulunmaktadır.

ICRYPEX Dijital Altın Kampanya koşulları aşağıda yer almaktadır;

 1. ICRYPEX’e yeni üyelik gerçekleştiren kullanıcıların hesabına hediye altın sandığı tanımlanacaktır.
 2. KYC 1 seviye onayı gerçekleştiren kullanıcıların da hesabına ek hediye altın sandığı tanımlanacaktır.
 3. Hesabınızda tanımlı referans kodunuzla üye olan kullanıcıların, KYC 1 seviye onayını gerçekleştirmeleri hâlinde, getirdiğiniz her bir referansınıza karşılık hediye altın sandığı tanımlanacaktır. (Referans sahibi KYC 1 seviye onayı yapmak zorundadır. Aksi takdirde referans ödülü kazanamaz. KYC 1 onayı sonrasında, önceki üye olan kullanıcıların hediye altın sandığını kazanamaz.)
 4. Hediye bakiyeler; Tether Gold (XAUT) cinsinden 15 TL ile 25.000 TL arasındaki rastgele bir değerde kullanıcıların hesabına tanımlanacaktır.
 5. Hâlihazırda ICRYPEX müşterisi olan kullanıcılar, yeni üyeliğe karşılık hediye altın sandığı kazanamaz ancak KYC seviye 1 onayı ve referanslara karşılık hediye altın sandığı kazanabilir.
 6. Daha önce ICRYPEX’te hesabı olmuş ancak herhangi bir sebepten hesabını kapatmış kullanıcılar, yeni üyelik gerçekleştirmeleri hâlinde ilk üyeliğe ve KYC 1 onayına karşılık verilen hediye altın sandığından faydalanamaz ancak diğer adımlardaki hediye altın sandıklarından faydalanabilir.
 7. Kampanyaya yabancı uyruklu kişilerin katılması mümkün değildir.
 8. Yeni üyelik ve KYC seviye 1 onayına karşılık, her kullanıcı yalnızca birer kez hediye altın sandığı kazanabilir.
 9. Kampanya 100.000 üye ile sınırlıdır. 100.000 üyeye kampanya bitiş tarihinden önce ulaşıldığı takdirde kampanya sona erecektir.
 10. Kullanıcılar, başka kişilere ait bilgilerle ICRYPEX nezdinde hesap açamaz.
 11. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen bilgilerinden veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından ICRYPEX sorumlu değildir.
 12. ICRYPEX mobil uygulama veya web sitesi üzerinden kayıt işlemi gerçekleştirilirken tarafınızdan talep edilen T.C. Kimlik Numarası, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta bilgileri doğru olmalıdır. Kullanıcılar, bu bilgilerin eksik veya hatalı olduğunun ICRYPEX tarafından tespit edilmesi hâlinde, bilgilerin doğruluğunu ispat etmekle yükümlüdür. Aksi hâlde ICRYPEX, sahte hesapları kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla bu kişilerin hesaplarına yatırılan hediye tutarları geri alabilme hakkına sahiptir.
 13. ICRYPEX, hem referans sahibinin hem de üyelik işlemini gerçekleştiren kullanıcıların hesaplarına ait bilgilerini inceleyecek olup hesaplarda eksik veya hatalı bilgi olduğunun tespiti hâlinde her iki kullanıcıya vermiş olduğu bakiyeleri geri alma hakkına sahiptir.
 14. Daha önce ICRYPEX’te hesabı olmuş ancak herhangi bir sebepten hesabını kapatmış kullanıcıların referans üye olarak sayılması mümkün değildir.
 15. Kampanya koşullarına uyup üyeliğini başarılı bir şekilde gerçekleştiren kişilerin ICRYPEX hesaplarına hemen yüklenecektir.
 16. Kazandığınız bakiyeleri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İlk üyeliğe karşılık verilen bakiyenizi, üyelik tarihinden itibaren 15 gün sonra çekebilirsiniz. İlk üyelik dışında kazanılan bakiyelerinizi dilediğiniz zaman çekebilirsiniz. Banka yoluyla minimum çekim tutarı 10 TL’dir.
 17. ICRYPEX; haber vermeksizin burada belirtilen kampanya tarihlerini değiştirme, kampanyalara ara verme ve sonlandırma hakkını saklı tutar.
 18. ICRYPEX tarafından işbu Kampanya Koşulları’nın eklendiği sırada öngörülemeyen, bu koşullardan doğan yükümlülüklerin ifasını kısmen veya tamamen ortadan kaldıran mücbir sebeplerin (savaş, seferberlik, doğal afetler, ayaklanma, terör/siber saldırı, uzun süreli ve genel kapsamlı elektrik kesintisi, mevzuat değişikliği gibi tarafların kontrolü dışında gerçekleşen hâller) yaşanması durumlarında, ICRYPEX bu Kampanya Koşulları ile belirlenen edimlerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle sorumlu değildir. Mücbir sebep hâllerinde; kullanıcı tarafından ICRYPEX’ten her nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyecektir. İşbu Kampanya Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Bu kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen koşulları kabul etmiş sayılır.

ICRYPEX Sıkça Sorulan Sorular

ICRYPEX Referans Kodu

ICRYPX referans kodu 1s8w8larlf9pwjf1 olarak geçmektedir.

ICRYPEX Nedir?

ICRYPEX tamamen Türk sermayesiyle ve Türk yazılımcılar tarafından kurulan, merkezi İstanbul’da bulunan kripto para alım- satım platformudur.

ICRYPEX Kimin?

ICRYPEX Ceo’su Gökalp İÇER‘dir.

ICRYPEX Giriş / Üye Ol

Borsaya giriş yapmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler