Pazar, Nisan 14, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberMEXC Borsası Nedir ? MEXC Kayıt !

MEXC Borsası Nedir ? MEXC Kayıt !

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Kripto para piyasasında yeni çıkan coinlerin ilk keşfetme arzusu çoğu kullanıcıda vardır . Shiba , Doge , Baby Doge gibi coinler ilk 5 ‘te yer alan borsalara girmeden önce MEXC borsası tarafından listelenmiştir . Bu yüzden kullanıcılar MEXC ‘de yer alan fırsatları değerlendirmek istiyor . Peki tam olarak , MEXC Borsası Nedir ? MEXC Kayıt ! 

mexc kayıt

MEXC Borsası Nedir ?

2018 yılında kurulan MEXC Global, yüksek performans ve muazzam sayıdaki emirleri eşleme motoru teknolojisini kullanan merkezi bir borsadır. Platform, finans sektöründe ve blokchain teknolojisinde zengin deneyime sahip profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir. Şu anda MEXC Global, dünya çapında 70’den fazla ülkede yaklaşık 6 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Bu büyük başarı, kayda değer bir dönüm noktası. MEXC Global, bu başarılarıyla hem yeni hem de deneyimli yatırımcıların finansal yolculuğunda ilk tercih edilen platform olmayı hedeflemektedir.

MEXC borsası, Avustralya, Estonya ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere üç ülkede önemli lisanslar alarak kıtalar arası görünürlüğü artırmış ve yetki alanını genişletmiştir. MEXC Global,farklı ülkelerden yatırımcılarınrın kolayca alım satım yapabilmeleri için yerelleştirilmiş dil desteği sunmaktadır. MEXC Global, bankacılık sektöründen uzmanlarca geliştirilen, saniyede 1,4 milyon işlemi tamamlayabilen, verimliliği ve performansı büyük ölçüde artıran yüksek performanslı alım satım eşleme motoru kullanır. MEXC Global olarak, kullanıcı güvenliği en büyük önceliğimiz olduğu için, veri bütünlüğü ve güvenliğini sağlamak maksadıyla sunucularımız bağımsız olarak çok sayıda ülkede yer almaktadır.

MEXC Kayıt ! 

MEXC yeni kayıt işleminde kullanıcılara 1,000 USDT varan ödüller kazandırıyor . Ödülleri elde edebilmek için şimdi kaydı başlatın .

   • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
   • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
   • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
   • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
   • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile işlemlere başlayın

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.  Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler