Cuma, Temmuz 19, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberO Coin Yükselişe Geçti Durdurulamıyor

O Coin Yükselişe Geçti Durdurulamıyor

Binance’da listeli olan League Of Kingdoms Arena Coin (LOKA Coin) son günlerdeki yükselişi ile bir çok yatırımcının dikkatini çekmeyi başarmış durumda ve bizlerde sizler için LOKA Coin ile ilgili merak edilenleri derledik hazırsanız başlayalım. 

League Of Kingdoms Coin (LOKA Coin) Nedir?

League of Kingdoms arena (LOKA), blockchain tabanlı bir Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi (MMO) strateji oyunudur ve kazanmak için oyna ekosistemi olan League of Kingdoms, oyuncuların oyun içi etkinlikler yoluyla gerçek gelir elde etmelerini sağlamaktadır.

Oyun sırasında kullanıcılar krallıklar kurabilir, ordular kurabilir, ittifaklar kurabilir ve güç ve zenginlik için savaş alanlarında rekabet edebilir. Oyun, oyuncuya karşı çevre (PvE), oyuncuya karşı oyuncu (PvP) ve parti oyunu (MMO) oyun modlarını desteklemektedir.

League of Kingdoms (LOKA), çok çeşitli oyun içi içerik ve oyun modlarının yanı sıra kazan-kazan ekonomisi sunduğu için hem kripto meraklılarına hem de ana akım oyunculara hitap ediyor. Resmi teknik incelemede belirtildiği gibi , proje kendisini blockchain üzerine inşa edilmiş ilk 4x (Keşfet, Genişlet, Yararlan, Yok Et) MMO oyunu olarak konumlandırıyor.

League of Kingdoms’ın kurucusu kim?

Chan Lee, League of Kingdoms’ı (LOKA) yaratan blockchain tabanlı bir oyun geliştirme şirketi olan NOD Games’in CEO’su (CEO) ve kurucu ortağıdır.

NOD Games’in baş teknoloji sorumlusu (CTO) ve kurucu ortağı Steve Hwang, deneyimli bir programcı ve oyun geliştiricisidir.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a şimdi kayıt olun, üstelik en yüksek komisyon iadesi ile (%20 referans kodu )

LOKA Coin nasıl alınır?

Loka coin alım satım işlemine başlamak için yukarıda vermiş olduğum linke kayıt işleminizi gerçekleştirin, sizden istenen bilgileri legal bir şekilde girin ve yönlendirmeleri takip ediniz.

LOKA Coin toplam arzı ne kadar?

League of Kingdoms toplam arz: 157.817.308 lokadir.

LOKA coin ticareti ne zaman başladı?

LOKA (League of Kingdoms) ilk olarak Ocak 2022’de satın alınabilir hale geldi.

LOKA Coin en yüksek kaçı gördü?

League of Kingdoms en yüksek ₺101.09 görmüştür.

LOKA Coin en düşük kaçı gördü?

League of Kingdoms en düşük ₺4.93ı görmüştür.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler