Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberWatton (WATT) Coin Startup Üzerinde Listelendi!

Watton (WATT) Coin Startup Üzerinde Listelendi!

İlk 10 içerisinde yer alan kripto para borsası Startup üzerinde yeni bir coin duyurdu. Peki tam olarak, Watton (WATT) Coin nedir, nasıl alınır?

Watton (WATT) Coin Nedir?

WATTTON ekosistemi, sürdürülebilir enerjileri keşfetme, tanıtma ve geliştirme vizyonuyla faaliyet göstermektedir. WATTTON’un sosyal kitle fonlaması platformu ve çevre dostu pazar yeri, sürdürülebilirlik hayallerini gerçeğe dönüştürmek için tasarlanan iki zorunlu platformdur.

Şimdi Watton (WATT) Coin Alım-Satımlarına Bonusla Başla!

WATTTON’un sosyal kitle fonlaması platformu, dünyanın her yerindeki insanlara potansiyel, sürdürülebilir ve yenilenebilir fikir enerjilerini sunma fırsatı sunar ve topluluk üyeleri tarafından bir sonraki aşamaya geçmek için oylanabilir. Platformda en yüksek oyu alan ilk üç fikir enerjisi, halka açık kitle fonlaması için ileriye götürülecektir. Kitlesel fonlama turunda en yüksek fonu alan fikir, WATTTON vakfı ve enerji üretim, dağıtım şirketleri ile ortaklıklar tarafından geliştirilecek. Sosyal kitle fonlaması platformu hem web hem de mobil versiyonlarda mevcuttur.

Böylece fikir düzeyinde çevre dostu enerjinin geliştirilmesinden, fikir enerji ürünlerinin ticarete konu olacak düzeyde ticarileştirilmesine kadar, WATTTON platformun kullanıcılarına en iyi desteği vermektedir. Ürünler başlangıçta hane halkı arasında değerlendirilebilir ve daha sonra endüstriyel enerjiye dönüştürülebilir. Öte yandan, WATTTON’un çevre dostu pazarı, sağlıklı bir çevreyi destekleyen muhteşem bir platformdur. Kullanıcıların çevre dostu her şeyi satın almalarını sağlar. WATTTON, platformun kullanıcılarına en iyi desteği vermektedir. Ürünler başlangıçta hane halkı arasında değerlendirilebilir ve daha sonra endüstriyel enerjiye dönüştürülebilir.

Öte yandan, WATTTON’un çevre dostu pazarı, sağlıklı bir çevreyi destekleyen muhteşem bir platformdur. Kullanıcıların çevre dostu her şeyi satın almalarını sağlar. WATTTON, platformun kullanıcılarına en iyi desteği vermektedir. Ürünler başlangıçta hane halkı arasında değerlendirilebilir ve daha sonra endüstriyel enerjiye dönüştürülebilir. Öte yandan, WATTTON’un çevre dostu pazarı, sağlıklı bir çevreyi destekleyen muhteşem bir platformdur. Kullanıcıların çevre dostu her şeyi satın almalarını sağlar.

Watton (WATT) Coin Nasıl Alınır?

  • Buradan kaydınızı başlatın.
  • Açılan ekran bilgilerinizi doğrulayın.
  • Son olarak KYC doğrulamasını tamamlayın.
  • Biraz kripto transfer ederek Startup alanına giriş yapın.
  • Belirtilen tarihte Watton/USDT alanına girin.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler