Cuma, Haziran 21, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberBinance İonet (io) Token Listelemesini Duyurdu!

Binance İonet (io) Token Listelemesini Duyurdu!

io.net, makine öğrenimi mühendislerinin, karşılaştırılabilir merkezi hizmetlerin maliyetinin küçük bir kısmıyla ölçeklenebilir dağıtılmış kümelere erişmesine olanak tanıyan, dünyanın en büyük merkezi olmayan bilgi işlem ağıdır.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance 55. Launchpool projesi olarak İonet İo token listelemesini duyurdu. Kullanıcılar listelemeden önce 4 gün boyunca BNB ve FDUSD stake ederek ücretsiz İonet token kazanabilecekler. İşte Binance İonet io launchpool, listeleme, airdrop, token hakkında tüm detaylar.

Şimdi İonet  Satın Almak için Kaydolun, Altcoin Boğasını Kaçırmayın!

Binance İonet (io) Launchpool

Binance borsası 4 gün boyunca sürecek olan İonet Launchpool detaylarını paylaştı. Kullanıcılar BNB ve FDUSD stake ederek ücretsiz bir şekilde İonet token kazanabilecekler. İşte Binance tarafından paylaşılan duyuru:

ÖNEMLİ: Binance, burada bahsedilen tokeni listeleyen ilk platform olacak ve ticaret 11.06.2024 12:00 (UTC) itibarıyla başlayacak . Bu tokenın belirtilen zaman çizelgesinden önce satışa sunulduğu yönündeki tüm iddialar yanlış reklamdır. Fonlarınızın güvenliğini sağlamak için lütfen kendi araştırmanızı yapın!

Değerli Binance’lılar,

Binance , merkezi olmayan bir yapay zeka bilgi işlem ve bulut platformu olan Binance Launchpool – IO.NET (IO) ile ilgili 55. projeyi duyurmanın heyecanını yaşıyor . Web sayfasının Launchpool başlamadan 5 saat önce hazır olacağı tahmin ediliyor. 

Kullanıcılar , 07.06.2024 00:00’dan (UTC) itibaren dört gün boyunca IO token toplamak için BNB ve FDUSD’lerini ayrı havuzlarda stake edebilecekler .

binance ionet io launchpool listeleme airdrop listeleme tarihi ne zaman satın al bnb fdusd farming how to buy satın al hakkında

Binance İonet (IO) Listeleme Tarihi Ne Zaman?

Binance daha sonra 11.06.2024 saat 12:00’de (UTC) IO’yu listeleyecek ve IO/BTC, IO/USDT, IO/BNB, IO/FDUSD ve IO/TRY ticaret çiftleriyle ticareti başlatacak. Tohum etiketi IO’ya uygulanacaktır.

 • Token Adı: IO.NET (IO)

 • Yaratılıştaki Toplam Token Arzı: 500.000.000 IO 

 • Maksimum Token Arzı: 800.000.000 IO 

 • Launchpool Token Ödülleri: 20.000.000 IO (Genesis’teki toplam token arzının %4’ü)

 • İlk Dolaşan Arz: 95.000.000 IO (Genesis’teki toplam token arzının %19’u)

 • Akıllı Sözleşme Detayları: Solana

 • Staking Koşulları: KYC gerekli 

 • Kullanıcı Başına Saatlik Sabit Limit: 

  • BNB havuzunda 17.708,33 IO

  • FDUSD havuzunda 3.125 IO

Desteklenen Havuzlar

 • Stake BNB (web sayfası yaklaşık 5 saat içinde kullanıma sunulacak): 17.000.000 IO ödülü (%85) 

 • FDUSD Stake Edin (web sayfası yaklaşık 5 saat içinde kullanıma sunulacak): 3.000.000 IO ödül (%15)

 • Tarım Dönemi: 07.06.2024 00:00’dan (UTC) 10.06.2024 23:59’a (UTC).

İonet İO Token Hakkında

io.net, makine öğrenimi mühendislerinin, karşılaştırılabilir merkezi hizmetlerin maliyetinin küçük bir kısmıyla ölçeklenebilir dağıtılmış kümelere erişmesine olanak tanıyan, dünyanın en büyük merkezi olmayan bilgi işlem ağıdır.

io.net, dağıtımcılar için düşük gecikmeyi korurken, ister aynı konumda ister coğrafi olarak dağıtılmış olsun, on binlerce GPU’dan oluşan kümeler oluşturma konusunda benzersiz bir yeteneğe sahiptir.

Ağdaki doğrudan tedarikçilere ek olarak, Render (görüntü oluşturmaya odaklanmış) ve Filecoin (depolamaya odaklanmış) gibi DePIN’ler de AI/ML şirketlerinden para kazanmaya erişmek için bilgi işlem kapasitelerini io.net’e sağlıyor.

io.net, bir para birimi olarak bilgi işlem üzerine kurulu bir ürün ve hizmet ekosistemi sağlıyor ve AI/ML yenilikçilerinin maliyetlerini azaltarak yapay zekayı dünyaya getiriyor.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler