Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberNexo Nedir? Nexo Kullanım Rehberi

Nexo Nedir? Nexo Kullanım Rehberi

Kripto varlıklarınız için en doğru yer olarak piyasaya çıkan Nexo çok kısa sürede milyonlarca kullanıcıyı bünyesine katmayı başardı. Temelinde Kripto varlıklarınızı Nexo’yla artırıp, güvenliğini sağlayın ilkesi yatan firma hakkında incelememiz bu yazıda. Peki, tam olarak Nexo Nedir? Nexo Kullanım Rehberi 

Nexo Nedir?

2018 yılında kurulan Nexo, yüksek faiz getirileriyle, kripto kredileriyle popüler hale gelen bir firmadır. Hatta bilmeniz gereken en önemli noktalardan, Nexo kripto para kullanarak ilk konut kredisi veren firmadır. Evet yanlış duymadınız!

Nexo’nun 4 temel ürünü bulunmaktadır. Bunlar;

 • Satın Al
 • Kazan
 • Borsa
 • Borç Al
 • Nexo Kart

Nexo ile Satın Al

Saniyeler içinde kredi kartınızla kripto varlık alabilirsiniz. Kredi kartıyla kolayca dijital varlık satın alın ya da banka hesabınızdan para aktarın. Satın alma işleminizde ödül olarak %0,5’e varan kripto para alın.

50’den fazla kripto varlık Nexo’da sizleri bekliyor. İşte bazıları; Bitcoin, Ethereum, Shiba, Doge, Avax, Polkadot, Bnb, XRP, Cardano ve diğerleri.

Nexo ile Kazan

Kripto paralarınız ve stablecoinleriniz üzerinden günlük faiz kazanın Sadece hesabınıza para aktarın ve varlıklarınızı zahmetsizce ve otomatik olarak artırmaya başlayın. Yani elinizde var olan kripto varlığınızı en yüksek oranlarla stake edin ve yüksek pasif gelir elde edin. Şimdi katılmak için tıklayın.

Nexo Borsa

En kullanıcı dostu kripto para borsasında, 300’den fazla kripto varlık çifti arasında takas yapın. Fiyat ister dipteyken ister tepedeyken işlem yapın, her işlemde %0,5’e varan kripto para ödülü kazanın.

Borç Al

Instant Crypto Credit Lines ürünü sayesinde, varlıklarınızı teminat göstererek %0 yıllık bileşik faizle borç alın. Nakit veya stablecoin alın ve portföyünüzü genişletin ve hatta hayallerinizdeki ev için finansman elde edin.

Nexo Kart

Gelin sizi kripto para destekli kart ile tanıştırayım. İşte karşınızda Nexo kart! Nexo Kart, kripto varlıklarınızı satmayan ve yaptığınız her alışverişte %2’ye varan geri iade yapan tek karttır. Tüm harcamalarınız, %0’dan başlayan yıllık bileşik faiz uygulanan bir kredili hesap ile finanse edilir.

Nexo Kayıt İşlemi

 • Açılan sayfada üst kısımda yer alan Türkçe Devam et seçeneğine tıklayın
 • Daha sonra, sağ üst kısımda yer alan Hemen Başlayın seçeneğine tıklayın. Aşağıdaki görselde olduğu gibi ekran açılacaktır.

 • Bu kısımda Mail adresini girin ve bir şifre oluşturun . Hüküm kısımlarını onaylayın ardından Kaydol yazısına tıklayın.
 • Robot olmadığını doğrulamak için Slide’ı kaydırın.

 • Sizden maili doğrulamanızı isteyecektir. Mail kutunuza gelen Nexo mailini açın. Ardından Verify Mail yazısına tıklayın. Sizi giriş sayfasına yönlendirecektir.
 • Bu kısımda tekrar giriş yapmanız gerekmektedir.

 • Artık Nexo hesabınız hazır. Fakat pasif kazanç, kredi işlemleri yapabilmek adına kimlik doğrulamayı tamamlamanız gerekmektedir. Sağ üstte yer alan profil sekmesine gelin. Daha sonra Profilim yazısına tıklayın.

 • Orta kısımda yer alan Start Verification yazısına tıklayın. Doğrulama için sayfa açılacaktır.

 • Bu kısımda kişisel bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir. İsim, Soyad, Şehir, Posta Kodu, Adres Satırı ve diğer bilgileri legal bir biçimde doldurunuz. Alt kısımda kalan Employed Details alanı platformu hangi amaçla kullanacağınız, Mesleğiniz ve diğer bilgiler alanında seçim yapmanız gerekmektedir. Eğer İngilizce dil bilginiz yoksa Google Chrome üzerinden Türkçe’ye çevirebilirsiniz.
 • Son olarak en altta yer alan Gönder seçeneğine tıklayın. Onaylamalar tamamlandıktan sonra sizi Kimlik doğrulama sayfasına yönlendirecektir.
 • Kimliğinizi okunur bir şekilde platforma yükledikten sonra son doğrulamanız tamamlanacaktır. Artık platformu kullanmaya hazırsınız.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler