Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberFrutti Dino Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Frutti Dino Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Frutti Dino, içeriği olan bir NFT oyunudur. Frutti Dino Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Frutti Dino Coin Nedir

Frutti Dino, oyuncuların, yaşam alanlarını genetik deformasyonlu vahşi mutantlara karşı savunmak için benzersiz, cesur kişiliklere sahip NFT tabanlı dinoları kullandığı sıradan bir SRPG’dir (strateji rol yapma oyunu). Frutti Dino’nun oyun içeriğine bağlı, sorunsuz bir şekilde tasarlanmış bir blok zincir eko ile heyecan verici bir oyun oynamanın yanı sıra bir dizi oyna-kazan yöntemine sahiptir. Oyuncular, NFT tabanlı dinolarını basabilir, yükseltebilir ve yakabilir; bu, aynı zamanda pazarda her zaman takas edilebilir.

Kazançları en üst düzeye çıkarmak için oyuncular ayrıca dinozorları, özel arazileri ve eksiksiz keşif gezilerini kiralayabilir. Frutti Dino, platformdan bağımsızdır ve sorunsuz oyun için mobil optimizasyon ile hemen hemen her işletim sisteminde çalıştırılabilir.

Frutti Dino Coin Nasıl Alınır?

  • Frutti Dino Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler