Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberMotoGP Fan Token Ön Satışına Saatler Kaldı !

MotoGP Fan Token Ön Satışına Saatler Kaldı !

Fan Token projelerinin kendi ağında geliştirerek , sponsorluk sunan Bitci borsası , MotoGP ‘yi kendi bünyesine kattı. Bu aşamadan sonra , MotoGP Fan Tokenlar , Bitçi borsasında yayınlanmaya başlayacak. MotoGP Fan Token , 13 Ağustos Saat 15:00 ‘da Bitci Borsasında ön satışa sunuluyor .İşte MotoGP Fan Token ön satış detayları ! MGFT TOKEN Nedir ? MotoGP Fan Token Nasıl Alınır ?

motogp token nasıl alınır

MotoGP Fan Token Nedir ? MotoGP Token Nasıl Alınır ?

MotoGP  Taraftar Tokenlar, Bitcichain altyapısında geliştirilmiş ve yine aynı platformda sunulacaktır. Siz de MGFT satın alarak takımını destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak kulübün hakkında söz sahibi olabilirsin. Ön satış adeti kişi başı , kişi başı 6.000 MGPT Token ile sınırlıdır. Total ön satış adeti 25 Milyon MotoGP Fan Token’dır . Ön Satış fiyatı 0.30 Euro’dur.

  • Bitci Borsasına kayıt olmak için , BURADAN SİTEYE GİRİŞ yapıyorsunuz .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , kendi yüzünüz ve yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Hesap doğrulama işlemi tamamlandıktan sonra , Android , İos yada web sürümden Bitci borsasına girmeniz gerekmektedir.
  • 13 Ağustos saat , 15:00 ‘da MOTOGP Ön Satış Ekranı Açılacaktır. Bu kısma tıklayarak , ön satışa katılabilirsiniz .
  • MOTOGP FAN TOKEN ALIMLARI SADECE BİTCİCOİN İLE GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR. 

real betis fan token

Bitci Borsası Nedir ?

Bitci , 2018 yılında , Çağdaş holding bünyesinde kurulmuş ve geliştirilmiştir. Bitci ‘yi diğer borsalardan ayıran en önemli noktalardan biri ise , kendi ağına sahip olmasıdır. Türkiye’de kendi ağını kullanan ilk kripto para Bitcicoin ‘dir . Bitci’nin bu kadar popüler hale gelmesinin en önemli etkeni ise Fan Tokenlerdir. Bitci borsası 2018 tarihinden itibaren , çeşitli spor kulüpleri ile anlaşma sağlayarak kendi bünyesine katmıştır . Bitci borsası Globalleşme adına ciddi adımlar atmaktadır.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler