Cuma, Nisan 19, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberBeşiktaş , Fan Token İçin Bitci Borsası İle Anlaşabilir !

Beşiktaş , Fan Token İçin Bitci Borsası İle Anlaşabilir !

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Spor Kulüplerinin , Fan Token anlaşmalarında , borsalar resmen birbirine savaş açmış durumda . Chiliz ile başlayan fan token akımına daha sonra Bitci.com borsası dahil oldu derken , Paribu büyük bir hamle gerçekleştirerek , Fenerbahçe Spor Kulübüne ait Fan Token’i kendi himayesine katmayı başardı. Bitci borsası Fenerbahçe ile anlaşmak için 400 Milyon TL teklif etmesine rağmen , Fenerbahçe kulübü 200 Milyon TL teklif sunan Paribu borsası ile anlaşmayı uygun gördü . Yatırımcılar Fenerbahçe Token ön satışındaki yüksek karlılığı görünce , gözü Beşiktaş Fan Tokenine çevirdiler. Beşiktaş Token ‘in Bitci borsası ile anlaşması muhtemel bir seçenek olarak gözüküyor . Beşiktaş Fan Token Nedir ? Kartal Token Nedir ? Beşiktaş Bitci ile Anlaşacak mı ?

fan token

Beşiktaş Fan Token , Bitci Borsasında Yayınlanabilir !

Temmuz ve Ağustos ayına Bitci borsasının anlaşmaları damga vurdu . Bitci borsası bu aylarda , MotoGP , Brezilya Milli Takımı , İspanya Milli Takımı , Uruguay Milli Takımı , Peru Milli Takımı , McLaren F1 Takımı , Bursaspor , Kocaelispor , Denizli Spor , Rangers Futbol Takımı , Deportivo Alaves Futbol Takımı ve son olarak Celtavigo Futbol Takımına ait Fan Token partnerlik anlaşmaları sağladı.

kartal token

Global anlamda , Chiliz firmasına rakip olan Bitci.com , partnerlik anlaşmalarının devamı geleceğini belirterek , en iyisi olmaya çalıştıklarını belirtiyor. Globalde Milli Takımlarda en iyi anlaşmalar sunan bitci.com , Türkiye ‘nin köklü Spor kulüplerinden olan , Beşiktaş Futbol Kulübünün , tribün isim sponsorluğu için 5 yıllık anlaşmaya imza attı. Bu durum sonrası , Beşiktaş Futbol Kulübün Fan Token için Bitci.com borsası ile anlaşması muhtemel gözüküyor. Bitci borsası , fan token anlaşmaları sonra , ön satış evresini başlatıyor. Daha sonra listeleme ile devam etmektedir.

beşiktaş token

Bitci Borsasında Ön Satışlara Nasıl Girilir ?

Bitci borsası her anlaşma sonra , bir ön satış imkanı sunmaktadır. Ön satışlar sınırlı arzda ve sabit bir fiyattan gerçekleşmektedir. Ön satışların hepsi ,Bitci borsasına ait Bitcicoin alımları ile gerçekleşmektedir. Ön satışlara katılmanız için öncelik ile üye olmanız gerekmektedir.

  • Brezilya , İspanya , Uruguay , Türkiye Basketbol Milli Takımları Bitci İle Satışta ! Takımına destek olmanın ve yatırım yapmanın en iyi yolu! Bitci.com Taraftar Token satın alarak takımına destek olabilir, taraftarlara özel fırsat ve avantajlardan faydalanabilirsiniz! Bitci Borsasına kayıt olmak için , BURADAN  siteye giriş yapıyınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde ön satışlara katılabilirsiniz .
  • Yeni Çıkacak Coinleri ve Yeni Ön Satışları BURADAN inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Beşiktaş Fan Token Nedir ? Kartal Token Nedir ?

Beşiktaş Fan Token yada Kartal Token yakın zamanda , çıkması beklenen kripto para birimidir. Beşiktaş Token satın alarak takımını destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak kulübün hakkında söz sahibi olabilirsin.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kripto Para ön satış işlemlerinde , Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır

spot_img
Diğer Yazılar

1 Yorum

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler