Pazar, Nisan 14, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberMicroChains (MCG) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

MicroChains (MCG) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Yeni bir ön satış duyuruldu . Kullanıcıları meraklandıran altcoin aramalarda trend listesine yükselmeye başladı . Peki tam olarak , MicroChains (MCG) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Şimdi MCG Coin Alım-Satım İşlemlerine Başla 

MCG Coin Nedir ?

MCG Coin , MicroChains platformunun temel simgesi ve kripto varlığıdır . MCG Coin borsada ön satışa sunulacaktır . Toplam arzı , 120.000.000 adettir .

MicroChains Nedir ?

MicroChains (önceden CBTC Köprüsü olarak biliniyordu) “Daha Fazla Gelişen Zinciri Köprüleme Gücü” misyonunu taşıyor ve gelişmekte olan zincir projeleri ve blok zinciri kullanıcıları için son derece güvenli çapraz zincir deneyimleri sağlamayı taahhüt ediyor.

MicroChains, yalnızca güvenilir bir saklama kuruluşu tarafından sağlanan varlık saklama hizmetini uygulayan merkezi bir ürün değildir. Zincirler arası ürünümüz, üçüncü taraf harici doğrulayıcı olarak varlık koruyucusunun zincirler arası doğrulamaya katıldığı, çoklu imza ve jeton basma ve geri çekmenin çoklu doğrulamaları mekanizmasıyla kesinlikle merkezi değildir. Benzer şekilde, merkezileştirmenin AWS sunucusunu kullanmak gibi kısmi kısmı nedeniyle bir projenin merkezileştiğini söyleyemezsiniz. Ürünün veya projenin özü, gördüğünüz yüzey değil, merkezi veya merkezi olmayan olup olmadığına karar verir.

MCG Coin Nasıl Alınır  ?

MCG Token alım satım işlemleriniz için aşağıdaki rehberi takip ediniz ;

  • Kaydınızı buradan başlatın   (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada gerekli e-posta ve şifre alanlarını doldurun.
  • Ardından posta doğrulamasını tamamlayın
  • Sonunda kimlik doğrulamayı tamamlayın
  • Alım-satım işlemlerinize başlayabilirsiniz . 

MicroChains (MCG) Coin Yorum , Geleceği !

MCG Token daha borsalarda listelenmemiştir . Bu nedenden dolayı fiyat performansı daha oluşmamıştır . MicroChains listelemesinden sonra buradaki veriler güncellenecektir .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler