Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberNuri Football (NRFB) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Nuri Football (NRFB) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

NRFB Coin listeleme sonrasında ciddi yükselişler yakalamaya devam ediyor . Blockchain Futbol ile tanışmaya hazır mısınız? Peki Nuri Futbol (NRFB) Coin tam olarak nedir?  Yorum , Geleceği bu yazımızda !

Nuri Football (NRFB) Coin Nedir ?

Nuri Football, Metaverse ve NFT’yi birleştiren Play to Earn (P2E) biçiminde bir futbol oyunudur. Kullanıcılar, takım yönetimi, oyun simülasyonu ve maç tahmini gibi çeşitli içeriklerin keyfini çıkarabilir ve ekosistem içinde kullanılan temel para birimleri olarak NRFB tokenları uygulanır. Kullanıcılar, ekosisteme katkılarına bağlı olarak belirteç karı elde edebilirler.

Nuri Football Oyunu Hakkında

Oyun bir lig sisteminde oynanır ve lig 10 maçtan oluşur. Kullanıcılar her oyunda AI takımlarıyla oynarlar ve sahne yükseldikçe daha güçlü AI takımlarıyla oynarlar ve AI takımlarının GEN de yükselir. AI ekibi, Nuri’nin kendi ekibinden oluşur ve oyuncular, takımın oyuncu kartından rastgele atanır.

Diziliş de rastgele belirlenir ve dizilişte yer alan AI takımının oyuncuları, her maçın ayrıntılı sayfasında kontrol edilebilir. Kullanıcılar, AI’nın dizilişini maç detay sayfasında görüntüleyebilir ve istedikleri dizilişi belirleyebilir. Kullanıcılar, tüm maçların dizilişini ayarladıktan sonra oyunu oynayabilir.

NRFB Coin Nasıl Alınır ?

  • Kaydınızı buradan başlatın   (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada gerekli e-posta ve şifre alanlarını doldurun.
  • Ardından posta doğrulamasını tamamlayın
  • Sonunda kimlik doğrulamayı tamamlayın
  • Alım-satım işlemlerinize başlayabilirsiniz . 

Nuri Football (NRFB) Coin Yorum , Geleceği !

NRFB Token yeni listelenmesini gerçekleştirmiş kripto projedir . Fakat bu kısa dönemde Gateio borsa lsitelemesi gerçekleştirerek biraz popüler duruma gelmiş gibi gözüküyor . Kripto varlık için yorum yapmak daha çok erken .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler