Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberKlap Coin Ön Satış Detayları ! Yorum , Geleceği !

Klap Coin Ön Satış Detayları ! Yorum , Geleceği !

Yeni bir ön satış duyurusu Twitter üzerinden kullanıcılar ile paylaşıldı . İşte , Klap Coin Ön Satış Detayları ! Yorum , Geleceği ! Klap Token Nedir Nasıl Alınır ?

Klap Coin Ön Satış Detayları !

Klap Coin ön satışına katılmak için aşağıdaki adımları takip edin . Listeleme öncesinde belirtilen hedefe ulaştıktan sonra listeleme tarihinde USDT paritesinde yer alacaktır .

  • Klap alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerini tamamlayın .
  • Açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Daha sonra Startup sayfasına tıklayın .
  • Açılan sayfada Klap Token satışını göreceksiniz .
  • Seçim yaptıktan sonra istenilen şartları yerine getirin .

Klap Token Nedir ?

KLAP, Klaytn Lending Application için yönetim belirtecidir. KLAP belirteçlerini, sahiplerine çiftçilik verimi artırıcılar, protokolün hazinesi ve ücretleri için haklar ve belirteç ödül emisyonları üzerinde oy hakkı veren VeKLAP’a pay edebilirsiniz.

KLAP (Klaytn Lending Application), kullanıcıların mevduat sahibi veya borçlu olarak katılabilecekleri, merkezi olmayan bir saklama dışı likidite piyasası protokolüdür. Mevduat sahipleri pasif bir gelir elde etmek için piyasaya likidite sağlarken, borçlular aşırı teminatlı (sürekli) veya yetersiz teminatlı (tek blok likidite) şekilde borç alabilirler.

Klap Coin Yorum , Geleceği !

Makale tarihiyle Klap $0.0390 fiyat seviyesinden işlem görüyor . 1 gün içerisinde %16 değerinde düşüş yaşamıştır . 1 haftalık grafikte ise %70 ‘in üzerinde düşüş yaşamıştır .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler