Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberMetatime Airdrop Etkinliği

Metatime Airdrop Etkinliği

Metatime ekosisteminin dijital varlığı MetaCoin için özel olarak tasarlanmış MetaAirdrop, katılımcıları tarihin en büyük Airdrop ödülü olan 200 milyon MTC ödül havuzu ile buluşturuyor.

Metatime Airdrop Etkinliği

  1. Buradan bir hesap oluşturun.
  2. E-posta adresinizi veya Web3 Cüzdanınızı kullanabilir ve ödüllerinizi toplamaya başlayabilirsiniz.
  3. Sosyal medya hesaplarınızı bağlayın, paylaşım görevlerini tamamlayın ve MTAp kazanın. MetaPoint (MTAp) , aylık MetaAirTime ödül programı ve büyük ödül MetaAirdrop’ta katılımcıların kazanacağı MTC miktarını belirlemek için kullanılan bir puanlama sistemidir .
  4. MTAp puanınızı yükseltmek ve daha fazla MTC kazanmak için günlük görevleri yerine getirebilirsiniz.
  5. Kesinlikle Katılın: ICRYPEX Dijital Altın Hediyesi Başladı!

MetaAirdrop etkinlikleri 1 Ocak 2024 tarihine kadar sürecek ve katılımcılara ödül olarak toplam 200.000.000 MTC Coin dağıtılacaktır. Aylık 10.000.000  $ MetaCoin’lerin dağılımı,   her ay topladığınız MTAp’a  göre sıralamanıza göre belirlenecektir . İyi şanlar!

Metatime Nedir?

Metatime, dünyanın en kapsamlı blockchain ekosistemini kurmayı misyon edinmiş, blockchain tabanlı bir Türk girişimidir. Metatime kısa süre önce iki tohum satışıyla 11 milyon dolar topladı.  Fonlar , ölçeklenebilirlik, hız, güvenlik ve ademi merkeziyetçiliğe öncelik veren bir Web 3.0 ekosistemi oluşturmaya çalışırken bir kripto para birimi değişimi ve bir MetaChain blockchain ağı dahil olmak üzere çeşitli projeler geliştirmek için kullanılacak .

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler