Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberCashApp'in Kurucusu Öldürüldü

CashApp’in Kurucusu Öldürüldü

CashApp geliştiricisi Bob Lee Francisco’da bıçaklanarak öldürüldü.

Cash App’in Kurucusu Öldürüldü

CashApp’in kurucusu Bob Lee’nin Salı sabahı erken saatlerde San Francisco’da rastgele bir gasp sonucu bıçaklanarak öldürüldüğünü arkadaşları ve meslektaşları doğruladı.

Salı günü erken saatlerde San Francisco şehir merkezi yakınlarında bıçaklanan bir adam, Cash App’in kurucusu ve Square’in eski baş teknoloji sorumlusu teknoloji yöneticisi Bob Lee idi .

San Francisco Polis Departmanı, memurların Salı günü saat 02:35 civarında bir bıçaklanma ihbarına yanıt verdiğini söyledi. Açıkça bıçak yarası olan 43 yaşında bir adam buldular. Polis, hayati tehlike arz eden yaralarla hastaneye kaldırılan adamın daha sonra hayatını kaybettiğini söyledi.

“Memurlar yardımda bulunmuş ve olay yerine sağlık görevlilerini çağırmıştır. Kurban hayati tehlike arz eden yaralanmalarla yerel bir hastaneye nakledilmiştir. İlk müdahale ekiplerinin ve sağlık personelinin çabalarına rağmen kurban yaralarına yenik düşmüştür.”

Kripto cüzdan şirketi Abra’nın CEO’su Bill Barhydt, 5 Nisan’da Bob Lee’nin “bugün erken saatlerde SF’de öldürüldüğünü” tweetledi ve Lee’nin ölümünü bildiren ancak adını vermeyen yerel bir medya kuruluşundan bir rapor paylaştı.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler