Cumartesi, Nisan 20, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberMenzy (MNZ) Coin Nedir ? Yorum Geleceği !

Menzy (MNZ) Coin Nedir ? Yorum Geleceği !

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Gateio borsası yeni bir startup duyurdu . Menzy Coin 2022-08-10 02:00:00UTC tarihinde Startup alanında satışa sunulacak . İşte merak edilenler , Menzy (MNZ) Coin Nedir ? Yorum Geleceği !

MNZ Coin Nedir ?

MNZ , hareket et kazan platformu olan Menzy ‘nin yerel tokenıdır . Bu Token uygulama içerisinde belirli NFT’leri satın almanız yanı sıra ayrıca borsalarda al sat işlemleri yapmanıza olanak sağlayacaktır .

MNZ alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerini tamamlayın .

Menzy Nedir ?

Move2Earn, Menzy’nin kullanıcıların MNZ Tokenlarını şeklinde pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan benzersiz vücut hareket sayma sistemidir. Şu anda piyasada bulunan mevcut Move2Earn algoritmaları yalnızca adım sayımları sunuyor, ancak Menzy yürütülen her türlü hareketi veya sporu tanıyan benzersiz bir AI Tabanlı sistem geliştirdi; hepsi cep telefonunuzun kamerasının yardımıyla.

Menzy Move2Earn, gerçekleştirilen eylemi görsel olarak algılama ve kataloglama yeteneğine sahiptir. Yazılım ayrıca, kullanıcıların hızlarına, zamanlarına ve hızlarına bağlı olarak ödüllerini doğrudan artırabilecek bir antrenman ve sporun farklı pozlarını veya stillerini belirleme yeteneğine de sahiptir.

Menzy, eksiksiz bir kripto para ekosistemi olmayı hedefliyor. Kullanıcılar, MNZ Tokenlerini kullanarak, BNPL için temel takas ve teminat ile birlikte stake etme, ödeme yapabilme, transfer yapabilme gibi beklenen tüm olanaklardan yararlanacaklar. 

Menzy (MNZ) Coin Nasıl Alınır ?

Menzy Coin an itibariyle Gateio borsasında yer almaktadır . Startup sonunda borsada listelemesi gerçekleştirecektir . Bilgiler aşağıdadır . Alım satıma Buradan katılabilirsiniz .

Menzy (MNZ) Coin Yorum Geleceği !

2022 Hazirana yında satışa çıkan MNZ çok iyi bir performans sergileyemedi . Çıktığı günden beri düşüş yaşayan MNZ ATH seviyesi olan $0.03852 ‘den %78 civarında bir düşüş yaşamış durumda !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler