Cumartesi, Nisan 20, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberDefy (FCOİN) Nedir ? Yorum , Geleceği !

Defy (FCOİN) Nedir ? Yorum , Geleceği !

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

2022-08-15 03:30 UTC Launchpad’te ön satışa sunulan Defy (FCOİN) Nedir ? Yorum , Geleceği ! 

Defy (FCOİN) Ön Satışı Başladı !

Defy Nedir ?

DEFY, oyna-kazan (P2E) türünde bir mobil NFT blok zinciri oyunu olan DEFY’nin hizmet tokenidir. Hiperbasit (hyper casual) türünde bir şifre kırma oyununu, öğren-kazan (L2E) unsurlarını ve gerçek dünya keşiflerini, artırılmış gerçeklik (AR) maceraları ile bir araya getiren DEFY ile oyuncular, sanal ve fiziksel dünyayı birbirine bağlayan bir metaverse’e adım atacak.

DEFY’nin oyun içi ekonomisi, oyuncuların deneyimi düşünülerek tasarlanmıştır. Çift para birimi modeli, kapsamlı bir özelleştirilebilir takas edilebilir oyun varlıkları setinin yanı sıra çaba sarf etmeye istekli oyuncular tarafından kullanılabilecek çoklu teşvik mekanizmalarıyla birleştirilir.

DEFY tokeni, kullanıcıların oyun içi varlıklar edinmesine, diğer kullanıcılarla etkileşime girmesine ve oyundaki operatörler olarak etkinliklerini artırmasına izin vermede anahtar olan bir yardımcı simgedir. Kullanıcılar, oyun içi başarılar yoluyla biriken FCOINS (oyun içi para birimi) ile DEFY tokenları kullanabilir veya bir CEX veya DEX aracılığıyla $DEFY satın alabilir.

Fcoin Nedir ?

FCOIN, DEFY mobil oyununun oyun içi kriptografik olmayan para birimidir. FCOIN, Future Systems madeni parasının kısaltmasıdır ve DEFY bilgisinde, tüm hakim Future Systems metaverse’inin merkezi para birimidir. İlk başta, dünyaya büyük kolaylık sağlar. Bir süre sonra FCOIN’in sizi kontrol etmek için kullanıldığı anlaşılır.

Defy (FCOİN) Nasıl Alınır ?

Ön satışa katılabilmek için Bybit borsasında KYC1 seviyesinde kimlik doğrulamasını tamamlamanız gerekiyor .

  • Buradan Bonus kaydınızı başlatın . (20$ Trade Ödülü)
  • KYC1 seviyesinde doğrulamayı tamamlayın .
  • Daha sonra uygulama yada web site üzerinden Launchpad bölümüne giriş yapın.
  • Defy Launchpad ‘i seçerek ön satışı inceleyebilir yada katılabilirsiniz .

Defy (FCOİN) Yorum , Geleceği !

Defy ön satış aşamasındadır . Herhangi bir listeleme gerçekleşmemiştir . Listeleme sonrasında fiyat performansı hakkında yorumlar , analizler burada paylaşılacaktır .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler