Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberLegends of Elysium (LOE) Nedir?

Legends of Elysium (LOE) Nedir?

 

Oyun oynarken kazanmayı sevdiğinizi biliyoruz. Bu yazımızda oyna kazan sistemini benimseyen kart oyunu LOE’yi inceleyeceğiz. Peki tam olarak, Legends of Elysium (LOE) nedir, nasıl oynanır ?

Legends of Elysium (LOE) nedir?

The Legends of Elysium, NFT varlıkları ve kripto para birimi LOE ile Ethereum Virtual Machine uyumlu blok zinciri ağlarını kullanacak, oynaması ücretsiz bir blok zinciri tabanlı stratejik kart oyunudur. Oyuncular, oyundaki rakiplerinden daha iyi performans göstermek için özel destelerini oluşturur ve oyun tahtasındaki hamlelerini stratejiler. Oyuncular ayrıca farklı ırklardan ve sınıflardan bir kahraman seçmekte özgürler ve bu da oyun tarzlarını şekillendirmelerine izin veriyor.

Legends of Elysium (LOE) nasıl oynanır?

Oyunun başında oyuncular, yolculukları boyunca kendilerini temsil edecek bir kahraman yaratır. Kahramanları bir Ork, İnsan veya Kara Elf olabilir ve seçtikleri kahraman, ırklarına göre pasif bir yeteneğe sahip olacaktır. 

Irk üyeleri, benzersiz yetenekleriyle oyun tarzlarını tanımlayan bir savaşçı, büyücü veya okçu olabilir; savaşçı kahramanlar oyuna ek 5000 HP ile başlar, okçu kahramanlar her turda bir bonus altıgen yerleştirir ve büyücü kahramanlar savaşa rastgele bir büyü kartıyla başlar. Bu kahramanlar, 2. seviyeye ulaştıklarında otomatik olarak NFT varlıklarına dönüşecek ve oyuncular arasında takas edilebilecek.

The Legends of Elysium’da kahramanlar, oyunun temel unsurları olan savaş tahtasına hükmetmek için kartları kullanır. Kartlar üç ana türe ayrılır; units, spells, and items. Oyuncular birim kartlarını konuşlandırabilir ve konuşlandırılan her birim, savaş tahtasında bir onaltılık yer kaplar. Büyü kartları, savaş sırasında rakibe zarar vermek için kullanılabilir ve kahramanlar, genel güçlerini ve yeteneklerini artırmak için eşya kartlarını donatabilir. Ancak herhangi bir kartı kullanmak için oyuncuların mana maliyeti veya arazi türü gibi gereksinimleri karşılaması gerekir. 

Oyundaki kartların dört farklı nadirlik seviyesi vardır; 

  • Yaygın
  • Nadir
  • Destansı
  • Efsanevi. 

Oyuncular, standart veya premium kart paketlerini açarak, görevleri tamamlayarak veya Macera modunda oynayarak daha fazla kart alabilirler. Oyuncular kartlarını kullanarak toplam 24 karttan oluşan destelerini oluşturabilirler. 

Legends of Elysium’un beş oyun modu vardır. Her oyun, PvE veya PvP gibi oyunun başka bir yönüne odaklanır. Lig, oyuncuların savaşı kazanmak ve ligde daha yüksek seviyelere tırmanmak için puan kazandığı, PvP odaklı çok oyunculu bir sıralı maç modudur. Sıralama puanları lig sırasında artabilir veya azalabilir. Ligler bir hafta sürdüğü için en yüksek puan sahipleri her lig haftasının sonunda ödül havuzunu paylaşır.

  • Macera:  PvE odaklı tek oyunculu bir moddur. Bu modda oyuncular becerilerini geliştirebilir ve diğer oyun modlarında gerçek aksiyona hazırlanabilir. Bu mod, oyuncuların The Legends of Elysium’daki yolculukları boyunca farklı oyun modlarında oynarken avantaj elde edecekleri yeni kartlar ve yetenekler kazanmalarını sağlar.
  • Turnuva: Yorumcular ve sponsorlarla bir espor kurulumu şeklinde gerçekleşecek PvP odaklı bir oyun modudur. Turnuvalara katılabilmek için oyuncuların giriş bileti satın almaları gerekecek. Bir turnuvanın en iyi oyuncuları sonunda büyük ödülü kazanacak.
  • Dostluk Düellosu: Oyuncuların arkadaşlarına meydan okuyabileceği bir moddur. Bu modda oyuncular deneyim puanı veya sıralama puanı kazanamazlar. Ayrıca, Friend Duel oyun modunda kazanılan savaşlar günlük görevler olarak sayılmaz.
  • Battlefield: PvP odaklı bir rekabetçi oyun modudur. Oyuncular ödül kazanma şansı için birbirleriyle yarışırlar. Turnuvalar için iyi bir hazırlık olan bu modda oyuncular iki can kaybedene veya tüm rakiplerini yenene kadar yer alabiliyor.
  • Lonca Savaşı: Oyuncuların katılabileceği, PvP odaklı, lonca odaklı bir savaş modudur. Lonca üyeleri, ödüller ve şan için diğer lonca üyeleriyle yüzleşir ve Lonca Kasasına yatırılan lonca arkadaşlarının kartlarını ücretsiz olarak ödünç alabilirler.

Legends of Elysium LOE Token nedir?

Legends of Elysium, yerel kripto para birimi olarak LOE tokenini kullanır. LOE tokeni, başarıları tamamlayarak, günlük görevleri yaparak, Lig modunda yarışarak ve e-spor turnuvalarında kazanılabilir. Oyuncular, yönetim amaçları, yeni kartlar basmak, stake etmek veya NFT kartları ödünç almak amacıyla oyun içi mağazadan NFT öğeleri satın almak için LOE tokenlerini kullanabilir. 

Legends of Elysium Takip Edin!

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler