Cumartesi, Nisan 20, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberKuCoin İşlem Yap ve Kazan Kampanyası Başladı !

KuCoin İşlem Yap ve Kazan Kampanyası Başladı !

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Kucoin borsası sadece Türk kullanıcıların katılabileceği , binlerce Dolar değerinde İşlem Yap ve Kazan etkinliğini başlatıyor ! 10 gün sürecek etkinlikte basit adımları yerine getirerek ödüller kazanabilirsiniz !

kucoin işlem yap

KuCoin İşlem Yap ve Kazan Yarışması !

Etkinlik sadece Türk kullanıcılar içindir ve 10 gün boyunca devam edecektir. Kampanya 28 Haziran 2022 saat 19:00’dan 7 Temmuz 2022 (UTC+3) saat 19:00’a kadar sürecek.

Buradan KuCoin Kaydınızı Başlatın ! 

Etkinlik A : Kralların Hacim Yarışması

Kampanya dönemi boyunca, en yüksek 100 alım-satım hacmine sahip olan kullanıcılar aşağıdaki ödülleri alacaklardır.

Sıralama Ödüller
🥇 1 2000 USDT
🥈2 1500 USDT
🥉3 1000 USDT
4 500 USDT
5 250 USDT
6-10 kişi başı 100 USDT
11-25 kişi başı 50 USDT
26-50 kişi başı 25 USDT
51-100 kişi başı 10 USDT

Etkinlik B: Şövalyelerin Hacim Yarışması

2375 USDT’’lik ek ödül havuzu, en az 100 USDT spot veya 500 USDT vadeli işlem hacmine sahip olup sıralamada ilk 100’e giremeyenler arasında eşit olarak paylaşılacaktır.

Şövalyeler İçin Ödül Havuzu 2375 USDT

Şartlar & Koşullar

  • Formu doldurmanız gerekmektedir .
  • Kampanyaya eski ve yeni kullanıcılarımız katılabilmektedir.Kampanya hem spot hem de vadeli işlemler için geçerlidir fakat spottaki her birim hacim vadeli işlemlerde 5 birim hacme denk tutulacak ve sıralama buna göre belirlenecektir.
  • Örneğin, kampanya sırasında 1 milyon USDT değerinde spot işlem hacmi + 10 milyon USDT değerinde vadeli işlem hacmi olan bir kişi, toplamda 3 milyon USDT spot işlem hacmine VEYA toplamda 15 milyon USDT vadeli işlem hacmine sahip kabul edilecek, ve sıralama buna göre yapılacaktır.
  • Spot piyasada yapılan alım veya satım işlemleri hacme ayrı ayrı katkı sunarken Vadeli İşlem (Futures) piyasasında kullanılan kaldıraç ve alım/satım yönlü alınan pozisyonun kapatılması, birleşerek işlem hacmine kümülatif katkı sunar. Örneğin:
  • Kampanyaya katılan kullanıcılarımızın Kimlik Doğrulama 1. seviye (KYC-1) adımlarını tamamlamaları gerekmektedir. Aksi takdirde ödül almaya hak kazanamazlar.
  • KuCoin, kara para aklama veya yasa dışı toplu hesap kaydı, sahte hesap oluşturma veya piyasa manipülasyonu gibi anormal kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir . 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler