Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto Haberİncube Chain (İCB) Coin Nedir ?

İncube Chain (İCB) Coin Nedir ?

Mexc yeni Kickstarter projesini kullanıcılara duyurdu ! Kickstarter ‘da yer alacak olan İncube Chain (İCB) Coin Nedir ? İCB Coin Nasıl Alınır ?

Listelemeye Buradan Katılın , Bonus Kazanın !

İCB Coin Nedir ?

Medya içeriğinde ürün bilgisi, reklam veren ve izleyici arasında kolay ve doğru bağlantı kurma rolü ile çok sayıda marka firmaya daha etkin bir reklam aracı sağladığı için medya sektörünün fonlarını temsil edebilecek bir değere sahiptir. Incube belirteci (ICB), aşağıdaki gibi bir ekosistem içindeki ekonomik faaliyetler için önemli bir ortam olarak kullanılır:

  • Akıllı Sözleşmeyi yürütmek için hisse senedi
  • Veri ortaklarında ve katılımcılarda ödül
  • Ödeme araçları

İncube Chain Nedir ?

Incube zincir ekosistemi, arama motorlarına trilyonlarca veri sağlamak için medya içeriklerinden gömülü ürün verilerini işler, doğrular ve yönetir. Incube platformu, marka reklamcılarının ve izleyicilerin ihtiyaçlarını birbirine bağlar. Marka şirketleri, sponsorlu ürünlerin reklam etkisini en üst düzeye çıkarabilir ve izleyiciler aynı anda medyayı izleyebilir ve ürün bilgilerini ücretsiz olarak alabilir.

Incube Zinciri Ekosistemi, üç ana katman aracılığıyla bilgilerin bütünlüğünü ve geri döndürülemezliğini geliştirir: Katılımcıları, izleyicileri ve reklamverenleri akıcı bir platformla birbirine bağlamak için Incube Partners, Blockchain & Data ve APIs hizmet katmanları.

Incube Chain, yerleşik markaları ve medya katılımcılarını birbirine bağlamak için bir ürün yerleştirme ekosistemi için oluşturulmuş merkezi olmayan bir ağdır. Amacımız, reklamcılar için ilk gömülü içerik ekonomisini ve herkesin ağa katkılarına göre ödüllendirildiği ekosistemi ortaya çıkarmaktır.

İCB Coin Nasıl Alınır ?

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
  • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
  • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile işlemlere başlayın

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler