Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberCasper (CSPR) Coin Nedir ? Casper Coin Yorum !

Casper (CSPR) Coin Nedir ? Casper Coin Yorum !

Casper Coin yeni listelenme haberini kullanıcıları ile paylaştı . Çıkış tarihinde milyonlarca kullanıcın ilgisini çeken altcoin yeni borsada listeleniyor . Peki tam olarak , Casper (CSPR) Coin Nedir ? Casper Coin Yorum !

Casper (CSPR) Coin Nedir ?

CSPR, Casper Ağının kripto parasıdır. Hisse kanıtı yöntemini kullanan Casper, ağı korumak ve devamlılığını sağlamak için PoS konsensüs mekanizmasına katılan doğrulayıcıları ödüllendirmek için CSPR’ye güveniyor. Casper kullanıcıları, zincir üzerindeki işlemler için ağ ücretlerini ödeme konusunda da CSPR’ye güveniyor.

Casper Ağı, Casper CBC spesifikasyonuna göre oluşturulan ilk canlı hisse kanıtı yönetimine dayalı blok zincirdir. Casper, günümüzde kurumsal şirketlerin ve geliştiricilerin blokzincir teknolojisini benimsemesini hızlandırmak ve gelecekteki kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayabilmek için özel olarak tasarlanmıştır .

CasperLabs, merkeziyetsiz altyapı proje finansmanı arayan potansiyel geliştiriciler, araştırmacılar ve bilim insanlarını platforma dahil etme amacı ile bir İsviçre kuruluşu olan Emerging Technology Association (ETA) ile işbirliği yapmak amacıyla DEVxDAO ile işbirliği yapmaktadır.

Casper, Ethereum’un geliştiricileri tarafından tasarlanan orijinal CBC Casper spesifikasyonları üzerine kurulmuştur.

Casper (CSPR) Coin Nasıl Alınır ?

Casper güvenilir kripto apra borsaları arasında KuCoin listelemesini gerçekleştirdi . KuCoin 500$ bonus akzanmak için rehberi takip edin .

casper coin nedir

Casper (CSPR) Coin Yorum , Geleceği !

Uzman kripto analistlerden toplanan Casper yorum ve fiyat tahminlerini sizler için derledik . Burada yer alan bilgiler veriler kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

  • Casper’ın 2022’nin geri kalanı için fiyat tahminlerine gelince, farklı görüşler var. WalletInvestor, 0,00237$’a doğru bir gerileme bekliyor ve PricePrediction.net yıl sonuna kadar ~0,001363$ ile yankılanıyor. Örneğin TradingBeast’ten diğer uzmanlar, Casper’ın Aralık ayında 0.056701 $’ı işaret eden gelecekteki fiyatı konusunda daha hevesli.

Casper Coin Yorumları 2023

2023 için Casper fiyat tahminlerinde WalletInvestor, kripto paranın fiyatının Aralık ayına kadar 0,00241 dolara düşeceğini tahmin ediyor. Casper’ın geleceğini tahmin eden PricePrediction.net, Casper fiyatının o zamana kadar ~0,002099$’a ulaşacağını söyleyerek fiyatının daha da düşmesini bekliyor. Aksine, TradingBeast, Casper fiyat artışını tahmin etmeye devam ediyor ve 2023’te yaklaşık 0,074053 dolar fiyat veriyor.

Buradaki veriler kesin bir tahmin değildir . Kripto para piyasası yüksek risk içerir .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler