Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberFracton (FT) Coin Nedir ? Ön Satış Başlıyor !

Fracton (FT) Coin Nedir ? Ön Satış Başlıyor !

Kullanıcıları sevindiren gelişme KuCoin borsası tarafından duyuruldu . Borsa Spotlight kapsamında yeni bir ön satış başlatıyor . Peki tam olarak , Fracton (FT) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

ft coin nedir

FT Coin Nedir ?

Fracton Protokolü, merkezi olmayan, açık ve işbirlikçi bir NFT parçalama protokolü oluşturmayı amaçlar; FT Coin , yönetişim belirteci olarak işlev gördüğü, kullanıcı katılımını teşvik ettiği ve Fracton ekosisteminin birincil ödeme belirteci olarak hizmet ettiği için bu tür altyapıların önemli bir bileşenidir.

Fracton  Nedir ?

Fracton Protocol, 2 aşamalı fraksiyonelleştirme (ERC721-ERC1155-ERC20) ile her türlü NFT için izinsiz likidite ve oracle sağlayan bir NFT likidite altyapısıdır. Fracton, derinlemesine reforme edilmiş bir ERC1155 orta katman standardına dayalı olarak, protokolün verimliliğini artırmak, gaz ücretlerini düşürmek ve varlık güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için statüsüz bir akıllı sözleşme sistemi oluşturuyor.

Bu proje, NFT’lerin faydasından ayrı olarak finansal katmanı soyutlamaya adanmıştır, Fracton hem CEX hem de Dapps’e kolayca entegre edilebilir ve ayrıca hem protokoller arası likidite sağlayıcıları hem de parçalanmış NFT piyasa yapıcıları için çözümler sunar.

fracton ön satış

Şu anda Protokol, BAYC ve PUNKS’ın parçalanmasını desteklemektedir. Bununla birlikte, proje zamanla diğer amiral gemisi NFT projelerine genişlemeyi amaçlamaktadır.

Fracton (FT) Coin Nasıl Alınır ?

FT alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman Kucoin borsasında ön satışa katılmanız gerekmektedir . Ön satışa katılmadan önce 3 kriteri yerine getirdiğinizden emin olun ;

 • Kimlik Doğrulama , Satın Alma Sözleşmesi Onayı ve Geçerli Ülke
 • Not: Belirtilen Ülkeler/Bölgeler satın alma için desteklenmemektedir: Beyaz Rusya, Anakara Çin, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya, Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Venezuela.
Fracton (FT)
Veriler
Toplam Arz
100,000,000FT
Spotlight Miktarı
3,000,000FT
Teklif Süresi:
2022/08/11 04:00UTC
Katılım için Uygun Zaman:
2022/08/09 07:00 – 2022/08/10 19:00UTC
 • Alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi başlatın .
 • Sms yada Mail doğrulamasını tamamlayın .
 • Gerekli bilgileri doldurduktan sonra ,  Kaydol sekmesine tıklayınız .
 • Ön kaydınız tamamlanmıştır . Ön satışa katılmak için KYC yani kimlik doğrulama yapmanız gerekmektedir .
 • Kimlik doğrulama işleminden sonra , hesabınız onaylanacaktır .
 • Daha Spotlight üzerinden ön satış için gerekli kriterleri yerine getirin .
 • Fracton ön satışına buradan erişebilirsiniz .

Fracton (FT) Coin Yorum , Geleceği !

FT Coin henüz borsalarda listelenmemiştir . Ön satış aşamasından sonra listeleme gerçekleştirilecektir . Bu yüzden fiyat performansı daha oluşmamıştır . Listeleme sonrasında yorum analiz burada paylaşılacaktır .

Halkın Borsası KuCoin Hakkında Bilgi

 • Kripto piyasasında yer alan premium ürün , hizmetler sadece Kucoin ‘de !
 • “Halkın Borsası” olarak bilinen KuCoin, tüm yatırımcı sınıfları için oluşturulmuştur.
 • KuCoin, 700’den fazla varlık ve 1.200’den fazla işlem çifti ile ilk 1 altcoin borsasıdır. Ve BLOK, CHMB, VR, KMA ve DAO gibi bir dizi kripto para, KuCoin’de birincil listeye sahiptir.
 • KuCoin şu anda dünya çapında 207 ülke ve bölgede 20 milyondan fazla kullanıcıya Spot trade, Marj trade, P2P fiat trade, Vadeli işlem trade, Staking ve Borç Verme sağlıyor.CoinMarketCap ve CoinGecko’ya göre KuCoin, ilk 5 kripto borsasından biridir.

spotlight ft

KuCoin Spotlight Nedir ?

Spotlight, kullanıcılara düşük eşiklerle önemli gelirler elde etmek için tercih edilen projelerin erken yatırımına katılma fırsatı sağlamak için erken aşama kripto projelerine ve ilk token dağıtımına hizmet eden bir KuCoin token başlatma platformudur.

İlk altcoin borsası olan KuCoin Spotlight, listelenen projelerin ve yerel tokenların yüksek kalitede olmasını sağlamak için katı tarama kriterlerine sahiptir.

 • Spotlight , KuCoin Araştırma Ekibi, adaylardan nihai listelenen tokenlere kadar genel seçim sürecinden sorumlu 20’den fazla uzmandan oluşur.
 • Tüm süreç 3 bağımsız ekip ve 4 gözden geçirme seviyesinden oluşmaktadır.
 • İkinci olarak, adayları 6 kategori altında 100’e yakın perspektiften değerlendirilmektedir ; proje geçmişi, teknik seviye, ekip üyeleri, finansal durum, pazarlama yeteneği ve dış inceleme.
 • Adayların %10’undan azı seçimi geçebilir ve KuCoin Spotlight’ta listelenecektir.
 • Özetlemek gerekirse, Spotlight sıkı bir seçim süreciyle daha yüksek kalitede listelenen tokenleri garanti eder.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler