Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberArtıı Token Nedir ? ARTII Coin Nasıl Alınır ?

Artıı Token Nedir ? ARTII Coin Nasıl Alınır ?

ARTII Coin , CMC üzerinde en çok kazandıran kripto varlıklar arasına girmeyi başardı ! Son 24 saatte %1100 civarında yükselmeyi başaran Artıı Token Nedir ? ARTII Coin Nasıl Alınır ?

artıı nasıl alınır

Artıı Token Nedir ?

ARTII, blok zinciri ve tokenleştirme potansiyelinden yararlanarak, takas edilemeyen varlıklar için bir ekosistem oluşturmayı öngörüyor. Sanat eseri gibi karşılıksız varlıkların likiditesinin kilidini açarken, sahiplerinin fikri mülkiyet haklarından para kazanmalarına yardımcı olmaya çalışır.

ARTII, Picasso, Andy Warhol, Alfredo Versace vb. gibi benzersiz NFT’ler oluşturmak için müzeler, koleksiyoncular, galeriler ve sanatçılarla küresel olarak ortak olan NFT platformunu başlattı. Resimlerini tokenize etmek isteyen veya resim varlıklarını takas etmek isteyen ressamlar/acenteler ve resim projelerine erişmek isteyen yatırımcılar için stop-shop.

  • ARTII ecosytem, ​​ajansları ve sanatçıları için ödül faydaları sağlamak için staking ile ilgili projeler için ARTI Dollar’ı yayınlar.
  • ARTI Dolar, ARTI Dolar ana ağı ile özel NFT sanatçı projeleri için teklif verme, ödemeler, stake, canlı müzayede için kullanılabilir.

ARTII Coin Nasıl Alınır ?

ARTII Coin , yeni çıkan coinlerin ilk adresi MEXC borsasında listelenmektedir . MEXC borsasına kaydolmak için aşağıdaki talimatları takip edin .

  • ARTII alım satım işlemleriniz için BURADAN kaydı başlatın .
  • Açılan sayfada sizden istenilen Mail, Şifre , Şifre Tekrarı ve Mail doğrulama kodunu girin
  • Doğrulama işlemlerinden sonra , KYC doğrulamasını tamamlayın
  • Tüm işlemler ardından kayıt işleminiz tamamlanacaktır .

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler