Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberKonpay (KON) Nedir ? Yorum , Geleceği !

Konpay (KON) Nedir ? Yorum , Geleceği !

Gateio borsası yeni bir Startup projesini kullanıcılarına duyurdu . Startup’ta yer alan aşamalar tamamlanırsa KON Coin Gateio borsasında listelenmeye hak kazanacaktır . Konpay (KON) Nedir ? Yorum , Geleceği !

KON Coin Nedir ?

KON Coin , KonPay platformunun ana simgesi ve kripto varlığıdır . Platform içinde transferlerde , uygulamalarda ve borsalarda kullanılmaktadır . Kon Coin Gateio borsasında Startup’a sunulmuştur . Coin hakkında bilgiler ;

  • Proje: KonPay
  • Simge: KON
  • Maksimum Arz : 3.200.000.000 KON
  • Toplam Arz : 3.200.000.000 KON
  • Dolaşan Arz : Bilinmiyor
  • Çıkış Tarihi : 2022
  • Konpay Fiyat

KonPay Nedir ?

KONPAY, müşterilere teşvikler ve ödüller sağlayan bir blockchain ödeme hizmeti projesidir. Tüm katılımcılar ve tüccarlar için uygun bir ödeme hizmeti platformu sağlar ve uygulama aracılığıyla kullanıcılar, böylece kullanıcılar ve likidite arasındaki etkileşimi kolaylaştırır .

KONPAY’ın amacı, müşteri hizmetlerini iyileştirebilecek yeni bir ödeme hizmeti sistemi kurmaktır. Yapısal olarak kaçınılmaz olan yüksek ücretler ve uzun uzlaştırma döngüleri sorunları Mevcut ödeme sistemi.  KONPAY, hızlı ve ucuz bir uçtan uca ödeme platformudur.

Kon Nasıl Alınır ?

KonPay platformuna ait KON Coin Gateio borsasında Startup alanında kullanıcılara sunulacaktır . Ön satış 2022-08-22 23:00:00 UTC tarihinde başlayacaktır . Startup ‘a katılmak için Buradan kaydınızı başlatabilirsiniz . 

Startup süresi 1 gündür . 1 Gün içinde 150,000 USDT değerinde bedel bildirilirse . Gateio kripto varlığı listeleyecektir .

Konpay (KON) Yorum , Geleceği !

Kon Coin yaklaşık 2 ay önce kripto para borsalarında listelenmeye başlamıştır . Bu kısa sürede $1.49 fiyat seviyesine ulaşan KON piyasada yer alan olumsuz hava nedeniyle %93 civarında değer kaybetmiştir . Hala çok yeni bir proje olan Kon hakkında analiz ve yorum yapmak doğru olmayacaktır .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler